Paddy a jeho přátelé (rok 2000)

9. června 2007 v 17:31 | Maddy |  Články a rozhovory:)))
Je toho ještě více, směje se Paddy a vleče naložený velký a malý pytel, roky sbíraných oblíbených medvídků-také je tam několik opičáků, trpaslíků a pejsků-z jeho pečlivě uklizeného pokoje na zámku Gymnich.Pochází z různých bleších trhů po celé Evropě a dosud jsem je ještě nikdy nikomu neukázal, vysvětluje hrdě Paddy.Na otázku který je jeho absolutně nejoblíbenější medvídek, Paddy uvažuje a říká: Ten tady není,ale k vůli vám pro něj dojdu. Držel v hlani zcela jednoduchého,ušitého z pruhované látky,medvěda s knoflíkovýma očima a vyprávěl:Byly mi asi čtyři, když mi jej má maminka darovala. Když onemocněla rakovinou , tak mi jej během svého dvouměsíčního pobytu v nemocnici ve Švýcarsku ušila.Měl jsem ho pořád při sobě a byl pro mě takovým "medvídkem ochráncem", když matka počátkem roku 1982 zemřela.Několikrát jsem jej ztratil.Ale pokaždé jsem jej znovu našel a byl jsem šťastný, neboť na něm velmi lpím. Normálně pro mě věci neznamenají vůbec nic,ale on pro mne znamená všechno.Je stále se mnou,ať už na houseboatu, v našem domě v Irsku nebo tady na zámku.
Paddy kterého fanoušci na pódiu milují jako veselého komika a havního představitele Kelly Family,rád vzpomíná na své dětství. Jako jediné Kellyovic dítě se narodil v Irsku, v Dublinu 5.prosince 1977 a byl pokřtěn jménem Michael Patrick Kelly. Později byl rodinou krátce zvaný Paddy. Paddy: všichni jsme velmi volně vyrůstali,ale ne neukázněně. Když jsme hráli na ulici, setkali jsme se tam s mnoha lidmi a neměli jsme strach. Ale když jsme se před třemy lety stali velmi populární, dostal jsem právě strach chodit na ulici a stal jsem se velmi izolovaný. Přestrojoval jsem se abych mohl být ještě někde vzácně sám. Změnilo se to teprve,když jsme se v roce 1997 přestěhovali do Irska.Tam jsme měli mnohem víc volnosti.Ale pro byznys jsme byli přece jen příliš daleko.
Mezitím se něco pro všechny Kellys změnilo.Paddy:V posledních třech letech jsem strávil polovinu roku v nahrávacím studiu. Ale toto léto jsme si půjčili obytné auto.Angelo,Maite, Barby,Johnny a Sean a já jsme jeli na 10 dnů do Francie.Nocovali jsme v kempu,sami si vařili,pozorovali zatmění slunce a měli večer jako ve starých dobách,usedli jsme k táboráku a zpívali.
Paddy netruchlí.Naučil se volně stýkat s fanoušky.Začal jsem strach překonávat.Často chodím v noci za doprovodu jednoho muže od Security do centra Kölnu a zpívám na ulici za doprovodu kytary vlastní písně nebo coververze.Často poslouchají jen bezdomovci.Také se občas stane,že se zastaví nějací obchodníci a žádají mne o podpis pro své dcery.Od té doby se tak moc nebráním, ten nátlak je pryč.Někdy chodím také hrát tennis, jezdit na bruslích nebo se sourozenci do muzea.
Když byl paddy mladší a měl problémy s pubertou, dal mu jeho otec Dan radu:Keep your spirit free,Paddy:na tuto větu nikdy nezapomenu,mám jí vyrytou v paměti.
Ale počátkem tohoto roku se Paddymu dařilo dost špatně.Na jaře jsem se rozešel se svou přítelkyní a bylo to pro mne moc těžké.Před sourozenci jsem nemohl nic předstírat.Ale na pódiu jsem profesionál. Tam dělám svou práci a ukazuji ten nejkrásnější úsměv, i když je mi třeba v tom okamžiku opravdu mizerně.
Paddy napsal také novou píseň, která má být v nejbližší době uveřejněna jako nový singl: Píseň se jmenuje Mama.Je to první píseň kterou jsem napsal opravdu z duše.Zpívám ji přímo své matce.Normálně píši píseň od srdce nebo s rozumem.Calling Heaven byla teké píseň pro mou matku ale nebyla namířena přímo na ni.Mama mě napadla večer kolem půlnoci.Vzal jsem kdytaru a začal hrát.Nejdříve jsem tuto píseň nechtěl nikomu zahrát, protože mi připadala moc důvěrná.Ale nakonec jsem se přece jen odvážil.Řekl jsem si že píseň je tak hezká, že se o ni musím podělit se svým otcem a sourozenci.Když jsem ji hrál plakala polovina mých sourozenců.Pro mne je tato píseň důležitým krokem dopředu. Bylo zatraceně těžké zahrát ji ve studiu.Dělalai jsme deset nahrávek,ale teprve poslední byla dobrá.Ještě nevím jak tuto píseň budu zpívat živě.Je to zcela jiné než třeba milostná nebo roková píseň.Myslím že se musím nejprve alespoň 30 vteřin předem dostat do dobré nálady.
Nedávno vydali Kelly Family Best of album a startují vánoční turné.A co mohou fanoučci očekávat?Paddy:Maite navrhla nové kostýmy a pro show máme připraveno také něco nového.V tomto roce jsme uveřejnili dvě nové písně :Children of Kosovo a Mystic Knights,proto budeme prezentovat průřez všech hitů.Pro nás není tento rok pouze konec tisíciletí ,ale také způsob konce první Kelly-kapitoly.V příštím roce slavíme naše 25-leté jubileum.

zdroj:časopis Bravo-jen nevím které vydání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlessedMary BlessedMary | E-mail | Web | 1. srpna 2008 v 0:00 | Reagovat

cooopppyright....ZDROJ NEUVEDE!!!ADMINI KDE JSTEE???

2 Šotek Šotek | 16. prosince 2008 v 19:28 | Reagovat

Mohla bys prosímtě napsat, odkud to je? Nebos to napsala snad ty :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama