Prosinec 2007

Happy new Year for everybody

30. prosince 2007 v 19:34 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
TAk tu máme Silvestr!!!!!!!
Přeji Vám všem pěkné oslavy,a ještě lepší Nový rok;hodně lásky, zdraví, úspěchů a štěstí.......a budu moc ráda když mě i Kellyovcům zůstanete věrni i v dalším roce.Věřte, že jsem za to moc vděčná!

Veselé Vánoce s Kelly Family

24. prosince 2007 v 0:25 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Nazdárek,
vám že jsem tu dlouho nebyla,no shon a starosti posledních dní se nevyhly snad nikomu....
Chtěla bych Vám všem, kdo jste mi stále věrni, (a děkuji Vám za to) popřát,krásné Vánoce,dohně dárků, pohody,klidu a lásky.Ať se Vám splní vše co si přejete!!!

Narozeniny

7. prosince 2007 v 0:04 | Maddy |  Co se děje u Kellys
Teď něco veselejšího,
Vím že Paddymu je 30 let už nějaký ten den, já jsem to 5.12. nestihla tak bych se ráda připojila alespoň opožděně:
Dear Paddy,
so happy birthday, so much love and peace in your heart!Thanks a lot for great experiences with you.I remember to you with love and sadness in my heart.
Good Luck!

Sbohem

6. prosince 2007 v 23:55 | Maddy |  Výročí
Ahoj všichni,
dost dlouho jsem tu nebyla , měla jsem dost a dost starostí se školou (začíná zkouškový) a taky osobní problémy, udělala jsem novou rubriku Výročí, kam se budu snažit zaznamenat všechny pro mě důležité události a snad nabudu v budoucnu tak pozadu jako teď no.
Bohužel začínám jedním smutným ,které se mě bezprostředně týká.
4.12.2007 v dopoledních hodinách mě navždy opustila moje králice Kája která se mnou žila doufám celkem spokojený život téměř přes 4 roky.Dost mě to zasáhlo a vlastně jsem to tak ani nečekala;stále to moc bolí!Je neuvěřitelné, jak takový malý tvoreček člověka ovlivní a kolik mu přináší radosti!!!Je mi to strašně líto!
Má nejdražší Kájo,
bylas krásnou králičí holčičkou, děkuji ti za spousty nezapomenutelných chvil při hraní, děkuji za tvé mnohé králičí pusinky i za tu spoustu rošťáren které jsi tak ráda tropila.Nezasloužila sis umřít ale tvá nemoc nad tebou nakonec zvítězila.V posledních chvílích jsi byla statečnou a velkou bojovnicí!
Pevně doufám, že je Ti teď na té nebezské louce lépe a už tě nic nebolí.Tvůj rychlý odchod mě hluboce zasáhl.Bylas osobnost a teď je tu bez tebe moc a moc prázdno.
Nikdy na Tebe nezapomenu!!!
Tvá ustaraná a zarmoucená králičí máma.