Únor 2008

Angelo Kelly po –vyhoření- našel velké štěstí „Moji sourozenci? Ty sotva kdy vidím!“

29. února 2008 v 22:45 | Freizeit aktuell |  Články a rozhovory:)))
Tak tady je rozhovor s Angim,není to bohužel tak dlouhý tako to s Joeyem no.Ale zajímavý to je jistě taky,takže přeju pěkný počtení.Ještě jsem sem dala nějaký pěkný videa.Jo na dalších rozhovorech se už pracuje:)))zdroj na : www.kellyarea.de
9.6.2007
Byl vždy benjamínkem Kelly Family.Když spolu s bratrem Paddym zpívali,ležely jim ječící fanynky u nohou.Dnes je Angelo Kelly (25) ženatý,otec tří dětí a má úspěšnou sólovou kariéru.S -Freizeit aktuell- mluví zpěvák o starých časech,novém životě a své velké lásce.
Jak jste prožíval největší úspěchy Kelly Family?
Angelo:Roky 1997-1999 nebyly šťastné.Všichni jsme byli jako stroje.člověk měl 200-300 koncertů za rok,každý rok novou desku,TV vystoupení a žádný volný den.Zapomněli jsme,kým jsme kdysi byli,stali jsme se obětí naší image.Všichni jsme prožili jakési "vyhoření",já taky.
A jak to bylo potom,když se situace kolem Vás uklidnila?
Angelo:Velmi pozitivní.Jasně,člověk musí sledovat,kde se nachází a najít zdravý mix mezi osobním životem a tím,být úspěšný.Ale to jsme si všichni v posledních letech užívali.
Jak často vidíte své sourozence?
Angelo:Některé málokdy,některé skoro ne.Již pár let je to tak,že každý má svou vlastní rodinu.
Vaše matka zemřela krátce po Vašem narození……
Angelo:Ano,myslím ale,že by to pro mě bylo horší,kdybych byl starší.Nikdy jsem neměl ten pocit,že dostávám málo lásky.Můj otec to zastal.My malí jsme mu často říkali "Mapa" ,je to spojení Mama a Papa.
Vy jste se ve 23 letech oženil a jste trojnásobným otcem.Proč takové brzké závazky?
Angelo:Jsem dost tradiční člověk a stojím si za tím.Když jsme se já a Kira setkali,znal jsem jí už 8 let.Jednoduše jsem věděl,že je to ta pravá.Myslím,že získávání zkušeností nedělá vztah lehčí,nýbrž spíš těžší…
Chtěl byste ještě další děti?
Angelo:My jsme si nenaplánovali žádný strop.Když přijde další dítě,budeme vděční,může jich být taky 5,6 nebo 7,ale když už nepřijde žádné,bude to také v pořádku.Dítě je veliký dar.

Joey Kelly:Za Tanju bych položil život

28. února 2008 v 0:02 | BILD der FRAU |  Články a rozhovory:)))
Tady je další přeloženej rozhovor.Tentokrát s Joeyem,a zajímavý to rozhodně je.Např.to,jak se s Tanjou seznámili,samozřejmě tam je o sportu,o tom,jestli Joey žárlí,obecně o ženách (to mi přijde malinko přizpůsobený tomu že je ten rozhovor zrovna pro BILD der FRAU,ale je to roztomilý).Přidala jsem ještě docela zajímavý videa týkající se našeho Ironmana i jeho ženy.Musím říct,že nad tím s těma slonama,to jsem fakt zírala:())))
Pokud má někdo zájem,číst to v originále,tak tady je zdroj: www.kellyarea.de
U tohoto rozhovoru není bohužel datum,ale datovala bych to asi někam na květen,nebo začátek června 2000.Takže hezkou zábavu a těším se co mi k tomu napíšete:)))
Kdekoliv se objeví,ať už u zmrzlinového stánku nebo v luxusním hotelu,okamžitě je obklopen fanoušky. Joey Kelly (27),hvězda z Kelly Family a extrémní sportovec,přitahuje teenagery jako magnet.Sedíme teprve 5 minut v hotelu Hyatt v Kolíně nad Rýnem a už se to před vchodem hemží dívkami.Joey si už zvykl na rozruch kolem sebe:"Jsem na to zvyklý.Šel bych pak ven a vyfotil se s nimi".Potom se svalí do křesla,září a náš rozhovor může začít.
BILD der FRAU:Srdečně blahopřejeme,budete brzo tatínkem!Jak se cítíte?
Joey Kelly:To budu moct popravdě říct,až bude náš syn na světě.Ale jsem velmi pyšný,že se stanu otcem.
BILD der FRAU:Jak jste reagoval,když jste se o tom těhotenství dozvěděl?
Joey Kelly:Tak nějak jsem to už tušil…Strašně jsem se začal těšit!Dítě je v životě velká výzva.
BILD der FRAU:Je otcovství pro Vás,dítě z velké rodiny,něco zvláštního?
Joey Kelly:Myslím že ano.Vždycky jsem chtěl mít děti,už od 16,kdy na to ostatní ještě nemysleli.Vždy jsem si přál šest dětí.
BILD der FRAU:Dává Vám dítě nový smysl života?
Joey Kelly:Vždy jsem měl důvody pro věci,které jsem dělal.Proč těžce pracuji,nebo provozuji sport.Ale teď mám další důvod, všechno dělat dobře.
BILD der FRAU:Jak reagoval otec Dan?
Joey Kelly:Gratuloval mi a řekl:Joey,od teď spolu můžeme mluvit o všem.Ve smyslu:Teď mi už lépe rozumíš.To je dobře.Můj otec je velmi pyšný.Máme jeho plnou podporu.
BILD der FRAU:Jak jste se s Tanjou seznámil?
Joey Kelly:To byla Tanja ještě zpěvačkou skupiny Bellini.Šest měsíců před tím,když jsme se potkali poprvé,viděl jsem v nějakém časopisu její fotku a řekl jsem svému bratru Angelovi:jestli tuhle ženu potkám,získám jí!
BILD der FRAU:Co Vás na ní upoutalo?
Joey Kelly:Její vyzařování,jak se prezentovala,bylo to šílené.A ona celý život stejně těžce pracovala jako já.Bylo mi jasné:Je to dospělá žena,která jde svou cestou.Je tak ženská,nádherná…
BILD der FRAU:A jak jste se blíže poznali?
Joey Kelly:Při jednom udílení cen,šla proti mně v hale se svou skupinou.Já jsem se představil a ona řekla "ok" a šla dál.A docela tiše svým kolegyním řekla:"Pane Bože,co to je za blázna!"
BILD der FRAU:Opravdu?
Joey Kelly:Ona neměla nikdy nic společného s Kellys.Ale po té show se trochu bavila s mými sestrami a já jsem se jednoduše přidal.Na konci večera jsme si vyměnili telefonní čísla.
BILD der FRAU:Musel jste o ní dlouho bojovat?
Joey Kelly: (smích) Vlastně mě nejdříve nechtěla.Byla jsem jí jen sympatický.Scházeli jsme se 6 měsíců než jsme se stali párem.
BILD der FRAU:Jak jste jí dobyl?
Joey Kelly:Pouze jsem jí ukázal,že bych rád měl nějakou šanci.Samozřejmě jsem jí také posílal květiny.Šli jsme k Italovi na rohu,a vyšli si takhle několikrát.Pak jsem jí konečně získal.
BILD der FRAU:Vy jste bojovník:V lásce,ale také jako extrémní sportovec…
Joey Kelly:Ano já bojuji.Ale nejsem tak zdatný.Rád bych stále zlepšoval svá skóre,ale mám také slabé chvilky.
BILD der FRAU:Které?
Joey Kelly:Myslím,že nejsem tak vzdělaný,ale jsem důsledný a vytrvalý.Tím nemyslím pouze sport.Zkouším dosáhnout toho,co jsem si vzal do hlavy.Ale ne na úkor jiných.Můj otec stále říká:Nikdo ti nic nedaruje.To co chceš,si musíš udělat sám.To mi dalo mnoho.
BILD der FRAU:Začal jste s extrémními sporty proto,abyste měl něco zvláštního,co děláte jen Vy?
Joey Kelly:Bezpodmínečně ne.Už dříve jsem dělal bojová umění.Je tomu 3 a půl roku co jsem se náhodou dostal k vytrvalostnímu sportu.Původně to byla jen sázka,jestli zvládnu Triatlon.Potom jsem se rozhodl v tom pokračovat.Vytrvalostní sport mě učinil zdravějším a duchovním člověkem.Díky sportu žiji lépe a poznal jsem,že člověk svou energii musí rozdělit různými směry.Člověk musí vyzkoušet cokoliv chce.
BILD der FRAU:Máte proto čistší mysl?
Joey Kelly:Ano! Máte možnost překonat své hranice a zjistíte,že tyto pomyslné hranice jsou jen ve Vaší hlavě.To mohu promítat i do své práce.Kromě toho mohu teď dlouhodobě plánovat,věřím déle a intenzivněji ve věci,které jsem si předsevzal.Vše dostalo svou podstatu.Tento sport mi z části pomáhá pochopit život.
BILD der FRAU:Jaká je ta další hranice,kterou chcete ve sportu překonat?
Joey Kelly:Zúčastním se 9.července v Rothu Ironmana.A když se nám potom narodí miminko,chci se 28.července zúčastnit Bad-Water-Run;210 km závodu v Death-Valley (USA).Tam je opravdu horko,až 50 stupňů.Tento závod je považován za nejtěžší na světě.Vím,bude to trvat hodiny,než budu úplně na konci.Ale doufám,že budu mít mnoho zážitků v té přírodě tam.Jistě mi to rozšíří obzory.
BILD der FRAU:Co byl nejextrémnější moment ve Vašem životě?
Joey Kelly:Den,kdy zemřela moje matka.Bylo to velmi těžké.Bylo mi 9 let.To je věk,kdy matku stále potřebuješ a visíš na ní,ale všechno chápeš.Myslel jsem si že to má matka dokáže a uzdraví se.Taky doktoři a můj otec si to myslel.A najednou byla pryč.
BILD der FRAU:Kdo Vám tehdy pomohl?
Joey Kelly:Rodina.Když byli všichni tam.V ten moment si člověk uvědomil,jak je rodina silná.
BILD der FRAU:Máte své životní motto?
Joey Kelly:Dej deset,vezmi si jeden.Když dáváš,dostaň také něco zpátky.Když stále jen bereš,nebudou s tebou ostatní chtít už nic mít.
BILD der FRAU:Jste v lásce taky takový?
Joey Kelly:Nevím.Kdybych řekl:Dávám Tanje deset věcí a požaduji od ní jen jednu zpět,ale to bych lhal.Máme velmi silný vztah.Jsme na stejné vlně.Přičemž si myslím,že je to přece jen lepší pro muže,když si muž ženy více váží než naopak.
BILD der FRAU:Proč?
Joey Kelly:Protože si myslím,že ženy jsou lepší než muži.
BILD der Frau:Dobráčtější,nebo přátelštější,inteligentnější…?
Joey Kelly:Všechno!Ženy jsou lepší lidé.S inteligencí to nemá co dělat.Ženy se starají o děti,o trvání lidstva.Můj otec mi vštípil,že člověk má více respektovat ženy než muže.
BILD der FRAU:Chcete se oženit?
Joey Kelly:My jsme rodina i bez oddacího listu.Ale možná se ještě vezmeme.Jen jedno ještě nevím: Jestli pár který je oddán drží pevněji spolu?Myslím,že dítě potřebuje oba rodiče.Je to důležité.Když se teď vezmeme a potom přesto nezůstaneme spolu,to tomu dítěti také nepomůže.
BILD der FRAU:Jste žárlivý?
Joey Kelly:Ano.Já jsem korektní.Nesnáším,když muži zkouší balit ženu,která má vážný vztah.Neboť ti muži nic neriskují.Nemají žádnou zodpovědnost a malým úsilím mohou hodně zničit.Něco takového vnáší do partnerství neklid.A přitom se ti muži nemusí o tu ženu po celý týden starat.Jde jim jen o ten malý,pěkný moment.
BILD der FRAU:Jak reagujete na tyto muže?
(smích) Říkám:Nech mojí ženu na pokoji!Vypadni!Přitom jsem někdy opravdu agresivní.
BILD der FRAU:Bil byste se za svou ženu?
Joey Kelly:Jistě!Myslím,že jediný,kdo prohraje,je ten,který se k mé ženě chová bezohledně.To je to poslední.I když se při tom prohraje:Radši prohrát,to bych se na sebe aspoň mohl podívat do zrcadla.Tím dokazuji mé ženě:Nejsem sice nejsilnější muž na světě,ale položil bych za Tebe život.Myslím,že to je ta láska.

Paddy in Kirchenprogramm-Videos

26. února 2008 v 0:36 | Paddy + Bruder Paulus |  Paddy´s faith
Dělala jsem trochu pořádek v rubrikách atd....a když jsem chtěla přidat k překladu Paddy+Bruder Paulus videa z youtube,tak mi to jaksi nešlo,prej mám moc dlouhej text nebo co ...hehe...takže to musím udělat takhle i když je to trochu nepraktický;takže,tady jsou videa(malá připomínka),pokud má někdo zájem o překlad,najdete ho v rubrice Paddy´s faith----Paddy in Kirchenprogramm (je to děěěsně dlouhý:))))byla to doost fuška:)))
ještě dodatek:vtipný to teda moc není,já u toho docela zírala no(předpokládám,že to většina z Vás viděla:),i když asi tak jedna vtipná situace (na kterou si teď vzpomínám) tam je....

Paddy´s crazy dance

26. února 2008 v 0:21 | PK. |  Paddy in videos
No,překládám jeden rozhovor a je ho hrozně dlouhý,tak jsem našla,když jsme se bavily o tom Paddyho tancování další dost "crazy" video,sice krátký,ale stojí to za to!!!:)))))))))))

Kellys dancing, graphic video

25. února 2008 v 11:47 | MAITYSTAR |  Zápisník /pro všechny/
Tohle video se fakt mooooc povedený!!!!Skvělá práce!Taky se mi fakt líbí ta písnička,nevíte někdo kdo jí zpívá a jak se to přesně jmenuje?

Kellys in Italy

25. února 2008 v 11:15 | KF |  Zápisník /pro všechny/
Tohle video sice už taky nějakej ten rok pamatuje,ale je to stejně moc pěkný....a ta zmrzlina...!!!!!!!Taky bych si dala říct:))))

Kelly Family-Irsko je jedinečné

22. února 2008 v 23:10 | Kelly-boys |  Články a rozhovory:)))
Tak tady je slibovanej článeček,je to přes 10 let starej rozhovor,kterej mi někdo poslal, s mužskou částí Kelly Family v těch dobách kdy bylo ještě vše při starém.Je to docela hezký,takhle zavzpomínat.Jen paradoxem je,že i když Kelly-boys takhle obdivně o Irsku mluví,aspoň malinko věrnej mu vlastně zůstal jen Jimmy.No je fakt že na hudební kariéru ty bylo přece jen moc daleko.
5 kluků z Kelly Family vypráví o svém domově…
Svou zemi Paddy vždycky miloval.Od té doby,co společně se svou rodinou překonává jeden úspěch za druhým,uvědomil si, jak je na Irsku závislý.Každý je toho názoru,že není nad pocit vědět,kde má svůj skutečný domov,říká Paddy.Irsko je výjimečně krásná země.Čeho si však tenhle hnědovlasý krasavec váží na této suverénní ostrovní zemi,jsou její obyvatelé.Také zbožňuje její krásnou přírodu.Když přijedou Kellyovi domů z náročných cest,Paddy je tak unavený, že nemá na aktivity,jakými jsou golf či rybaření ani pomyšlení.A proto,pokud si chce od uspěchaného světa trochu oddechnout,vyrazí ven,rozvalí se na čistě zelené louce a jen tak se dívá do nebe.Pozorovat plující mraky je docela zábavné,vždycky se v nich snažím rozpoznat nějaký objekt,směje se Paddy.
Těžko si představuji,že bych žil někde jinde,ujímá se slova John.Jsme neustále na cestách po celém světě a mě se vždy moc stýská,vysvětluje.Všechny přednosti a zvláštnosti Irska ocenil John až poté,co se jeho předchozím bydlištěm staly hotelové pokoje.V Irsku je všechno tak příjemné a milé,že se nikdo nikde necítí sám.Nejdůležitější je pro mě skutečnost,že mě lidé i přes ten hvězdný kolotoč stále berou jako normálního člověka,kterým jsem koneckonců také zůstal.Když se John necítí na cestách dobře,v duchu utíká domů do Irska,které je jeho velkou láskou.
Angelo by o Irsku mohl vyprávět celé hodiny.Na této zemi ho přitahuje hlavně mentalita lidí.S rodinou má jedinečnou příležitost poznávat různé kultury,národy a země,kde se může také zcela anonymně pohybovat a kde si lidé hledí především sami sebe.Irsko se však v tomto ohledu velmi liší.Lidé tu nežijí s klapkami na očích,jsou skutečně zdvořilí,srdeční a otevřenější.Všichni dokáží žít dohromady a plout na jedné lodi.Kromě toho jsou Irové připraveni pomoci v jakékoliv situaci,i když dotyčného vůbec neznají a to se mu líbí.Irsko a Irové jsou prostě jedna velká rodina,dodává Angelo na závěr.
Irsko se může pochlubit nádhernými loukami,ale to není tem pravý důvod,proč Joeyovi na jeho zemi tolik záleží.Líbí se mu také především její lidská a společenská stránka.Kelly Family jsou známí téměř po celém světě a je jasné,že kde se objeví,tam se na ně vrhají fanoušci.Když jsme ještě nebyli populární,vypráví Joey,nikde se o nás nezajímali.To se nám v Irsku stát nemůže,protože tam se lidé nebojí bavit s někým,koho předtím vůbec neviděli.Irové jsou velice přátelští a právě tuto velkorysost a náklonnost k druhým Joey obdivuje.V Irsku zajdu do nejbližší hospody a s úplně cizím člověkem vyřeším svoje problémy.Život v Irsku není tak chaotický,depresivní a uspěchaný.Podle Joeye nemají lidé striktně naplánované termíny a nezapomínají,že život není jen o práci a kariéře.
Jimmy nepopírá,že je velmi proměnlivý člověk,pro něhož je Irsko dokonale ideální zemí.Jsou dny, kdy potřebuje svůj klid,jako každý z nás.Většinou je to po návratu z namáhavého turné domů.Potřebuje čas pro sebe,aby nabral další sílu a pozitivní energii.Nejraději sedne do auta,jede kousek za město a ocitá se v krásné,rozlehlé krajině,kde není široko daleko živá duše.Potom se co nejdéle procházím a pokud ještě trochu prší,tak to nemá chybu,svěřuje se Jimmy.Déšť a bouřlivé počasí mají na Jimmyho doslova blahodárné účinky.S dobrou náladou se pak baví s každým koho potká,čímž v sobě nezapře svůj irský původ.Nejlepší na Irsku je ale moje rodina,zdůrazňuje.Je to příjemný pocit,být se svými blízkými v zemi svých snů.

Pár vzpomínkovejch videí:)))

21. února 2008 v 17:45 | Kellyovi |  Paddy in videos
Tady máte pár celkem hezkejch videí a tak doufám že se pobavíte a zasmějete!:)))
One more freaking dollar-Stuttgart
When the last tree...-Loreley
Chicken Pies
Peces-from VHS Growi´n Up
Hey Diddle Diddle
Don´t always want.........(a zlobivý Paddy:))))

Dennis dnes slaví!

19. února 2008 v 22:09 | Maddy |  Co se děje u Kellys
No jak je vidět,každou chvíli má někdo u Kellys narozky!!!:))))Dneska je to Dennis,Pattyn milující manžel,kterému je 35 let.Takže všechno nejlepší!!!!

Jimmy´s birthday

18. února 2008 v 23:23 | Maddy |  Co se děje u Kellys
Dnes je Jimmymu 37 let!!!Nezbývá než mu přát,ať to pořádně oslaví jak se sourozencema tak se svou malou rodinkou,ať je to stále ten rozesmátej a správně střelenej chlap a ať mu v životě stále svítí jeho šťastná hvězda!!!
So Jimmy,HAPPY BIRHTDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))

Paddy není žádnej omezenec

17. února 2008 v 23:06 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Dnes píšu o holkách,které na můj blog většinou nechodí,ale to téma ve mně hlodá už dlouho, takže se z toho musím vypsat……Ráda bych se ve svým článku dotkla těch dívek,rádoby faninek,které si z Paddyho dělají sem tam až nemístnou a ubohou legraci (ani nevím jestli se to vůbec legrací dá nazvat).Jo taky jsem se vtipům o něm smála,nějaký byly fakt dobrý,já srandu v mezích beru,ale tvrdit o něm že je to omezenej debil,kterej jí jen sušenky,pizzu a pije mlíko,skládá blbý songy,na nástroje na který hraje, hraje vlastně špatně a zpívá falešně,leze do francouzský televize, neumí francouzsky a jen se tam ztrapňuje, a je jasný že vlastně žádnej jazyk neumí pořádně,ech to je hodně silný kafe,jestli to je myšlený ve srandě tak jí fakt nerozumím a omezená rozhodně nejsem. I po tý svojí změně je to ten kluk kterej má srdce na pravým místě a kdyby ty lidi, co o něm říkaj ty blbosti který jsem uvedla výš,měli takovej talent na cokoliv co má on aspoň z poloviny,každej by jim záviděl,to se klidně vsadím!
Musím říct,že Paddy se mi rozhodně jako nějakej omezenej blbec nejeví!!!Ty dívčiny mají asi hodně špatnej zrak,a asi i sluch,takže bych doporučovala doktora!Měly by se konečně probudit a podívat,co dokázal za svůj relativně krátkej život,jak úžasnej bavič kterej překypoval entusiasmem byl při koncertech, a jak tam teď to všechno co k němu patřilo chybí, kolik lidí ho obdivuje a přálo by si dokázat to co on než se uzavřel před světem,v kolika akcích na pomoc potřebným se angažoval…. A jeho písně?Jsou nádherné, patřily (a stále patří) k repertoáru Kellys,a myslím že on má dost roků praxe na to aby neustále zpíval falešně.Pokud někdo nemá hudební sluch tak to jsou jedině ti,kdo o něm právě tohle tvrdí!
Uvažovala jsem co je to za lidi (holky) kteří tohle všechno o něm tvrdí,možná jsou to ty,které zatímco jiní na koncertech Kellys prožívali nezměrné štěstí,že je (i Paddyho) zase vidí,tyto dívenky pro mě nepochopitelně hystericky ječely a ječely až skoro nebyl slyšet žádnej zpěv slyšet,možná pak jim to opravdu znělo falešně….a poté omdlévaly nebo hystericky bulely a myslely si,že Paddy tu píseň co právě zpívá,zpívá jen pro ně.Tyhle reakce jsem zažila na vlastní oči,příjemný to rozhodně nebylo a nikdy jsem je nepochopila.Ne tyto dívky asi doteď nepochopily,že jsou jedny z tisíců jiných.Paddy je snadno přehlédne(teď mluvím pochopitelně o dobách kdy ještě vystupoval,to aby mě zas někdo nenařkl že se nějak pletu),tyto dívenky si myslí,že Paddy patří jen jim,ale ve skutečnosti by si on o ně neopřel ani kolo. Když budou mít štěstí,dostanou jako tisíce jiných od toho milovaného Paddyho autogram,možná už několikátý ale je jim jedno že právě tohle on tak nesnáší.
Taky si musím položit otázku,jestli se tyhle holky mohou vůbec považovat za fans.Přijde mi že se spíš jedná o jisté anti-fanouškovství a že se tito lidé tím co dělají spíš vylučují z té pomyslné komunity fans.Fandit někomu to totiž znamená,obdivovat toho člověka vždycky,když dělá nebo nedělá cokoliv.Samozřejmě,kritiku neodsuzuju,ale každý z těch kdo se do ní pustí,musí vědět,jak se to dělá.Jedna z těchto dívek jednou namítla,že Paddy by bez faninek přece nebyl nic,to je pravda,protože fanoušci formují muzikanty ale bez faninek,které ho pronásledovaly na každém kroku by Paddy nebyl tam kde je teď!
Paddy zasáhl do mého života jak blesk z čistého nebe a v mém srdci vždycky bude!On i přes tu změnu kterou prošel je pro mě stále úplně úžasnej člověk,kterej mě neskutečně bavil,když to byl ten rozesmátej kluk s vlajícími vlasy,byl pro každou legraci,užíval si a prožíval každej koncert.Není to jen hezkej kluk zvenčí ale i uvnitř.Pak se změnil,je vážnější,možná i dospěl,začal měnit i styl svých show a nějak mi to k němu nesedlo.To co byl opravdu on to byly jen útržky.Jo je opravdu hluboce věřící člověk,já ne,ale v jeho písních na In Exile nespatřuji Boha kterým se oháněl ale dost velkou depresi,kterou má teď snad úspěšně za sebou.Já bych mu to přála z celého srdce.Je to stále nádhernej člověk s nezměrným talentem,vlastně na cokoliv,který jsme všichni mohli zažít,teď už bohužel jen z videí.Tím talentem strašně moc mrhá,je tvrdohlavej a ještě si na něj hold budeme muset počkat a doufám že se to čekání vyplatí.On toho za ty roky co je zašitej ve Francii mohl strašně moc udělat a dokázat,modlitby nic nevyřešej,to je fakt.Ale zatracovat ho kvůli tomu nebudu,přijde mi, že nějaké jeho tzv.faninky přešly do jakéhosi útoku proti němu,jehož důvod mi není znám.Každého se to co udělal dotklo,ale proč mít hned plnou pusu nadávek?Ale pro tyto dívky je to asi dost velká čára přes rozpočet a proto zase a zase hystericky (teď už jen na chatech a blozích,naštěstí!) vykřikují jaký to je ten Paddy pitomec a jak říkají "klášterní debil",opravdu "inteligentní označení" to musím uznat.Ty dívenky asi vůbec nenapadlo že je to z velké části taky jejich vina a že ten klid a pokoj co od nich teď má si musí opravdu hodně užívat!Myslím že tím je všechny taky velice účinně vytrestal a vlastně stále trestá za ty všechny roky co byly součástí jeho života.Bohužel trestá i nás ostatní,které jsme nikdy takové nebyly.Zajímalo by mě jestli by nějaká z těch dívek,která o něm říká ty blbosti měla tolik drzosti a když by se opravdu vrátil,tak mu řekla do očí,jakej je podle ní pitomec……myslím že pár takovejch by se skutečně našlo,ale pochybuju že by byl vůbec ochoten se s ní na takový téma bavit.
Uffff,tak jsem napsala co jsem chtěla,vy moji věrní,k těm lidem co se stále do Paddyho navážej samozřejmě nepatříte,o vás tady nemluvím.Vás já si moc a moc vážím, že můj blog navštěvujete,ochotně se mou diskutujete,chválíte (dík potřebuju to) a máte vesměs stejné názory jako já.Věřím,že budete mít podobný názor,i co se týče tohoto článku.Opravdu jsem to sem moc potřebovala napsat,hl.proto že se s tím, že Paddyho očerňujou docela často setkávám,je mi to hodně líto.

For Paddy with love and sadness

16. února 2008 v 23:29 | Maddy |  For Paddy by me
Dneska mi to psaní nějak nešlo ale nelenila jsem a vytvořila 2.selfmade video,takže upozorňuju kapesníčky do ruky a jukněte na to....jsem zvědavá na komentáře:()

Rostock 30.4.2004

15. února 2008 v 21:34 | natiagaas |  Paddy in videos
Lidi,dělám na jednom pěkným článečku,ale maličko to trvá,a objevila jsem supr videjko u kterýho jsem se fakt bavila a vy si zase můžete připomenout toho Paddyho -baviče a srandistu.......přesně tyhle show postrádáme!!!!no řekněte...

Going Home ode mě+english version

12. února 2008 v 22:58 | Maddy |  Lyrics
Tak se mi to sem podařilo dát ještě dnes, je tam pár vět který fakt nevím-ty jsou v Aj jak jsem říkala, tak se nad tím můžete zamyslet a napsat mi jak by se to asi dalo přeložit.Díky moc za ochotu.

Jít domů

MM:Když vše již bude řečeno a uděláno
A nebude kam utéct
Dáš mi prosím vědět
Když vše co jsem udělal bylo správné
A já dnes večer nemohu usnout
Bude k vidění více rozchodů
PK:Pak bych mohl myslet na to jít domů
To je když chci být sám
A vše co potřebuji je pouze jeden přítel
Podáš mi ruku
Ve dnech bolesti a hádek
Pokoušel jsem se být upřímný
Pak ke mně můžeš přijít
A říct mi věci jak mohou být
spolu:V našem… dotyku a polibku
Tady není nic co by nám chybělo
MM:A je to tvá láska,nemusím se obávat
Na našem nebi nejsou žádné mraky
PK:Pak bych mohl myslet na to jít domů
To je když chci být sám
A vše co potřebuji je pouze jeden přítel
MM:Podáš mi ruku
PK:Cestoval jsem stále dokola tak daleko a dlouho
A mnoho míst na cestě
Není nic co bych nemohl udělat
Abych s tebou strávil hezký čas
Pak bych mohl myslet na to jít domů (ne)
To je když chci být sám
A vše co potřebuji je pouze jeden přítel
MM:A ty najdeš mou ruku
spolu:Pak bych mohl myslet na to jít domů
To když chci být na všechno sám
A vše co chci je pouze jeden přítel MM:(pouze přítel)
spolu:A ty mě vezmeš za ruku
MM:Ve dnech radosti a pokání
Se snažím být to co jsem vždycky byl
Dělám hudbu a nikdy nepřestanu
Vždy se snažím být na vrcholu
Když vše již bude řečeno a uděláno
A nebude kam utéct
Vezmeš mě prosím domů?
Going home
MM:When everything is said and done
And there will be no where to run
Will you please let me know

When everything I did was right
And I can't get good sleep tonight
Will there be more left to show

PK:Then I should think 'bout going home
Thats when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:You will take my hand

In the days of pain and disagree
I tried to play us honestly
Then you can come to me
And tell the things as they might be

spolu:In our... touch and kiss
There are no things we wouldn't miss
MM:And it's your love I wouldn't doubt
On our sky there is no cloud
PK:Then I should think 'bout going home
Thats when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:You will take my hand
PK:I traveled round so far and long
And lots of places on the run
There's nothing I wouldn't do
Just for a good time with you

Then I should think bout going home (no)
That's when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:And you will find my hand

spolu:Then I should think bout going home
That's when I want to be all on my own
And all I want is just one friend MM:(just a friend)
spolu:And you will take my hand

MM:In the days of fun and discipline
I try to be as I always have been
I'm playing music and never stopped
Always trying to be on top

Then when everything is said and done
And there will be no where to run
Will you please take me home?
Emi,znovu díky!!!:)))))co bych dělala kdybych tě neměla:)

Going Home-překlad

11. února 2008 v 23:28 | PK+MM |  Lyrics

Zdarec,tady je překládek Going Home-vděčím za něj Denake,takže VELIKÝ DÍÍÍKY!!!!Budu ráda když se zapojí ještě někdo,co říkáte?Jak jsem dnes na netu zjistila, že tenhle song všichni považujou za děsnej,asi jak obsahově tak i překladatelsky,no musím se přidat,hehe.

GOING HOME
Když je všechno smutné a u konce ,
A není kam utéct
Můžeš mi prosím ukázat

Když všechno co jsem udělal bylo správné
A já nemůžu dnes v noci usnout
Bude víc co opustit než čím se pochlubit

Pak možná přemýšlím ze půjdu domů
To je kdy chci být sám
A všechno co chci je jen jeden přítel
Vezmeš mou ruku

V dnešních dnech bolesti a nesouhlasu
Zkoušel jsem pohrávat si s námi čestně
Pak ke mě můžeš přijít
A říct věci jak by měli být

V našem dotyku a polibku
Není nic co by nám chybělo
A to je tvoje láska , nepochyboval bych
Na naší obloze není žádny mrak

Pak možná přemýšlím ....

Cestoval jsem daleko a dlouho
A narazil jsem na spoustu věcí
Není nic co bych neudělal
Pro hezký čas s tebou

Pak možná přemýšlím...

V době zábavy a disciplíny
Zkouším být jako jsem vždycky býval
Hraju muziku a nikdy nepřestanu
Vždycky budu zkoušet být na vrcholu

Když všechno je smutné a skončené
A není kam utéct
Můžeš mě vzít domů prosím?

Paddy+Marco Minneman songs

11. února 2008 v 0:05 | Maddy |  Paddy´s activities
Nazdárek všichni,
Tady máte něco dalšího k diskusi,to abych nezahálela.hehe.Sháněla jsem dlouho Paddyho 2 songy-Lost and Found a Going Home; ty vydal (a pravděpodobně taky napsal) spolu s Marcem Minnemanem a který jsou na Marcově CD Contraire De La Chanson (2 disc set),vydáno r.2006;který stojí na netu 12,99 Euro.To jen pro přesnou informaci.
Jsou mezi námi i tací,kteří o M.Minnemanovi nic nevěděj,tak ještě aspoň to málo,co vím já připojím: vynikající bubeník M.Minneman již spoluprodukoval některá alba Kellys a s Paddym spolupracoval při produkování jeho In Exile a koncertoval s ním v červnu 2004 v Lyonu a Paříži.
Tady máte překládek toho Lost and Found,to co se překládání týče šlo celkem v pohodě a myslím že je to celý věnovaný nějaký jeho ex-girlfriend,která ho musela opustit,možná zrovna tý poslední,kvůli který je teď někde zahrabanej,jak víme je to jedna z variant.Song Going Home byl docela problematickej,já to přeložila skoro celý ale s dost frázema si teda nevím rady,takže to tu máte jen anglicky a budu fakt vděčná každýmu kdo se pokusí o celej překlad toho. PROSÍM VÁS O TO!!!Ráda bych ho totiž taky měla celej.Co se toho týče, bude to taky asi pro nějakou holku,zpívá to Marco (v textu MM) s Paddym(v textu PK) dohromady,ale jak říkám,dost těch spojení mi tam nesedí,proto mi pointa nějak uniká.Můžu říct,že to je jeden z mála textů,kterej mě docela angličtinářsky porazil.hehehe.Takže hezké čtení a jsem zvědavá co tomu říkáte!Pokud tyhle songy budete chtít slyšet,písněte mi na ICQ.A ještě poslední věc:mé VELIKÉ DÍKY!!!!patří Emi,znovu,chi,dík že jsem si to mohla poslechnout!Jsi fakt super special-girl!!!!
pár fotos z těch koncíků ve Francii
na tomhle CD jsou ty songy

Lost and found(Ztracen a nalezen)

Jsem ztracen a nalezen…
Jak tak procházím dnem
Ulice a zvuky,světla města
Je zima…miláčku já nesleduji
Všechny ty dnešní události
Je to tak jednoduché
Když padne noc
Ve tvém autě živ a zdráv
Zkouším ti prodat mé srdce na červené
Nový den Bože
Mohu něco udělat pro lásku
Půlnoční bojovník
Mohu něco udělat pro lásku
Je to tak jednoduché
Někdy to je k vzteku
Někdy slyším rady
Nakonec se nestaráš
Mnoho přátel odešlo
Mnoho přátel ještě přijde
Aby se rozplynuli v dešti
Nový den Bože
Mohu něco udělat pro lásku
Věrný a zoufalý
Mohu pro tebe cokoliv udělat
Je to tak jednoduché
Jsem ztracen a nalezen…
Jak tak procházím dnem
Dobrá,já se opravdu nestarám
Jestli přijdeš za mnou
Můžeš udělat co chceš
Ale ty o to nestojíš
Jsem ztracen a nalezen…
Jak tak procházím dnem
Going Home
MM:When everything is said and done
And there will be no where to run
Will you please let me know

When everything I did was right
And I can't get good sleep tonight
Will there be more left to show

PK:Then I should think 'bout going home
Thats when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:You will take my hand

In the days of pain and disagree
I tried to play us honestly
Then you can come to me
And tell the things as they might be

spolu:In our... touch and kiss
There are no things we wouldn't miss
MM:And it's your love I wouldn't doubt
On our sky there is no cloud
PK:Then I should think 'bout going home
Thats when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:You will take my hand
PK:I traveled round so far and long
And lots of places on the run
There's nothing I wouldn't do
Just for a good time with you

Then I should think bout going home (no)
That's when I want to be alone
And all I need is just one friend
MM:And you will find my hand

spolu:Then I should think bout going home
That's when I want to be all on my own
And all I want is just one friend MM:(just a friend)
spolu:And you will take my hand

MM:In the days of fun and discipline
I try to be as I always have been
I'm playing music and never stopped
Always trying to be on top

Then when everything is said and done
And there will be no where to run
Will you please take me home?

Kelly news

7. února 2008 v 20:18 | Maddy |  Co se děje u Kellys
Ti aktivnější Kelláči se rozhodli, že se zase po nějaký době ukážou na Gymnichu,a Johnny se svou Maite,ti zase odjeli do Španělska……
7.2.2008 John Kelly a Maite Itoiz;E-Navarra (Pamplona),EITB Radio Euskadi
17.2.2008;Na Gymnichu vystoupí Maite a Florent.Bude to akustický piano koncert,Maite zazpívá své písně a také nějaké Americké evergreeny.Má to být malý intimní koncert a Maite zde bude i se svými dcerami.
Koncert je již vyprodán.
29.2 2008;bude Joey vyprávět příběh Kelly family
Vyprodáno.
Kelly festival na zámku Gymnich (3 dny)
-nejdříve členové Kelly Family představí své solo-projekty
-kombinovaný lístek na 3 dny stojí 38 Eur,lístky jsou limitovány.Všechny akce jsou s možností sezení a konají se ve vytápěných stanech
Pátek,14.3.2008
20 hod. Patricia Kelly -"brought me home" Patricia Kelly se svouz skupinou a novým programem-zazpívá lyrické balady.
Sobota,15.3.2008
20 hod.Joey Kelly-"NO LIMITS"-přednáška s titulem "No Limits";Joey bude vyprávět o svých impozantních sportovních výkonech.
Neděle,16.3.2008
14 hod.Angelo Kelly-"solo and acoustic" Angelo zazpívá své i cizí písně.
18 hod.Kathy Kelly-Kathy představí svůj soloprogram.
V rámci programu budou Kellys rozdávat autogramy.
Je také možnost ubytování za cenu 49 Eur (pro 1 osobu inkl.snídaně).
Vše se musí telefonicky domluvit a zamluvit předem.
Za lístky na festival i ubytování se platí přes internet.Lístky na festival si nelze rezervovat,ale musí se rovnou závazně objednat a také koupit.Objednávky budou vyřizovány podle pořadí plateb.
Konec objednávek je 4.března 2008.
VÍCE INFO A TAKY MOŽNOST OBJEDNÁNÍ ZDE!!!
A Angelo Kelly vystoupí se svojí skupinou znovu v ČR:
Lístky TADY
11.04.2008CZPlzeň - KD Seříkovka - 20:00 - Angelo Kelly & Band "Lost Sons" Tour
Maite und Piano
Maite a Florent se rozhodli udělat pro velký zájem 2 doplňkové koncerty a to 8.a 9.března na Gymnichu!víc info o lístcích atd.TADY

Paddyho nej song

5. února 2008 v 20:51 | Maddy |  Paddy´s songs


Tak tady je výsledek té dlouhotrvající ankety!!!!
1.místo:One More Song
2.místo:When You Sleep
3.místo:Mama
S přehledem vyhrál One More Song,podle mě supr píseň,ve které je naděje a optimismus.Když mi bylo nějak blbě, pustila jsem si ji a vždycky mě nahodila.Teď?Když ji slyším,nebo vidím nějaký video,jen vzpomínám a chce se mi brečet a je mi to všechno co se stalo zase tak líto.Achjo,kdyby tak ten náš tvrdohlavec věděl kolik z nás potřebuje teď zase jeho One more song!!!!!!!!
Tady je pár videí týhle bezva písně,trochu to přirovnávám k vývoji....tak se mužete juknout.Myslím ale že když Paddy nesedí za pianem, není to už ono.Posuďte sami.
Goldene kamera 98
Ehingen 2003
19.7.2003 New Morals +One more song
jinak pár dalších verzí One more song najdete myslím taky v "Paddy in videos".Takže....hezkou zábavu:)

Co nabízím já

4. února 2008 v 22:43 | Maddy |  Blešák
Lidi,když jsem psala že mám snad skoro vše o Kellys,tak jsem to lehce přepískla,hehe,takže jsem vzala rozum do hrsti,shromáždila to co mám a radši vám to tu sepíšu,sice větší práce ale jistější.
DVD
Making of La Patata
Making of Homerun
Cover the Road
Making the Videos II.
CD
KF-Street Life
Life
Botschafter in Musik
Die Schönsten Songs der Kelly Family
Meisterstücke II.
Who´ll Come With Me
Christmas All Year
Wonderful World
Live Live Live
Best of KF I.,II.
Homerun
Paddy Kelly-In Exile
Kathy Kelly-Morning of my life
Angelo Kelly-I´m Ready
Rejoice and be glad
Lost Sons
mám i Johna a Maite-Tales from secret forest
ale nejsem si jistá,jestli to půjde bezchybně poslat...
Singly
Hiroshima-I´m sorry
Une familie c´est une chanson
When the last tree…
House on the ocean
Who´ll come with me
No lies
Why why why
Roses of red
I can´t help myself
Nanana
One more song
Because It´s love
The children of Kosovo
Mp3 songs
Lost and Found
Going Home
Key to my Heart-Loreley
Million Flies
We have to adore him
One more freaking dollar-Loreley
Couragesless
King Kong in Hong Kong
Big mouth on the tv+One more freaking dollar,Nürnberg 20.6.2003
We look back
Win RAR
Kathy Kelly-Straight from my heart
Godspel
KF-Bonus tracks album
La Patata
Honest Workers
Christmas for All
Hope
Keep on singing
Die grossen Erfolge
Lieder der Welt
Almost Heaven
No mám i spoustu MC a VHS ale bohužel nemůžu přehrávat takže to co je výš uvedený to mohu nabídnout..Jestli jsem někoho zklamala tak se vám opravdu omlouvám.
Taky bych ještě mohla připsat co sháním,je to VHS/nebo jiná nahrávka STADIUM TOUR a TOUGH ROAD I.Kdo by to měl,ozvěte se prosím budu ráda.!!!
pokud byste měli zájem o něco konkrétního,stačí jen napsat,kontakty na blogu máte:) Jo tady máte doost dobrej kontakt ze kterýho taky občas stahuju,jukněte tam Kelly CD

Let´s smile with Paddy

3. února 2008 v 22:18 | Paddy Kelly |  Paddy´s humor
Tak holčiny!
Abychom po tom Paddym stále netruchlily (i když jak tu koukám, jde nám to znamenitě),je tu nová rubrička -Paddy´s humor;doufám, že se bude všem líbit a aspoň se taky lehce pobavíme!! Jestli i vy znáte nějaký další Paddyho "jiskrný" výroky tak SEM S NIMA!Písněte mi je na icq nebo maila a já sem zaručeně přidám!!!Nebo můžete rovnou do komments.To je na Vás.Řekla bych: že některý ty vejšplechty jsou fakt vostrý,on Patriček nebude zas takovej andílek) A já si zase zapřekládala z němčiny…tady je výsledek…
Paddy: kdo je dneska poprvé na našem koncertě?(Všechny přítomné dívky ječí!!!)Paddy:Co napoprvé bolí,je potom o to větší zábava.
Fan: Hey Paddy, tvoje kalhoty jsou nízko!Paddy: ( Paddy se na sebe podívá a zašklebí se )Ano, ale nikoliv když si je odmyslíš!
Vtip:Moje přítelkyně mi ukazuje nohou na použitý kondom,ležící u chodníku a ptá se:je tvůj?odpovím:Ne,můj je větší.
Při rozhovoru na téma náboženství a tak,se zeptali Paddyho: Jak to tedy máte s předmanželským sexem?Paddy:(zčervená,dívá se do země a mumlá):Nikdo není dokonalý.
Malý chlapec(během tancování s Paddym na jevišti): Moje sestra je do tebe zamilovaná.Paddy:Tak když se mi bude líbit, tak mi ji můžeš představit.
1.1.97 Berlin;Fan:Paddy,rozbilo se mi teď auto,co mám dělat?My tu jsme až z Hamburku.Od Paddyho žádná reakce tak fan otázku opakuje.Paddy:(který je zaneprázdněn psaním autogramů se najednou začne šklebit,vzhlédne a řekne)Co tramvaj?
Fan:Paddy,můžeš mi dát autogram?Paddy:Vždycky kotě!
(Paddy při čtení transparentů…..Paddy,mohla bych ti vyžehlit boxerky!)Paddy:Poslouchej myško;to můžeš ve snu,jo?
(Paddy při čtení transparentů….); Co?tenhle je dobrej,směje se (Patricku,ta skotská sukně je hrozná,ale to co je pod ní je docela dobrý!)Publikum:Svlíknout,svlíknout!!!Paddy:Nic si tu svlíkat nebudu….my jsme Kelly Family a ne Spice Girls!
Angelo:já teď jdu,přines mi jeden exotický drink!Paddy:myslel jsi jeden erotický drink?
(Paddy čte transparenty…na jednom stojí:Paddy,chtěla bych být tvým spodním prádlem!)Paddy:ach nee,to si radši nepřej!
Paddy:Moje sako stálo 200 Euro.Angelo:Moje boty jen 25 Euro.Paddy:No vždyť ty taky musíš živit rodinu.
Moderátor:Kdy hrajete v Düsseldorfu?Paddy:v sobou a v neděli,a ti kdo nemaj auto,můžou klidně jet s náma!
Paddy: (na otázku,jaký je nejkrásnější moment při koncertě) Myslím že vrchol je vždycky konec koncertu když……no, je to podobný jako při milování….!Reakce:člověče Paddy,jak často by ses pak už miloval?
Fan (v Paddyho přítomnosti):ach můj Bože….!Paddy:nee,já jsem přece jenom Paddy!