Březen 2008

Vědeli jste že....

31. března 2008 v 18:20 | :) |  Kelly infos
….Patricia napsala "You´re losing me",ale lépe se to zpívalo Kathy,a proto to zpívá?
….Patricia napsala "Like a Queen" a zpívala to už před Barby?
…..Angelo a Barby napsali "I´ll Swim I´ll Swim Barby stále zpívala v této písni "papa papa papa I don´t want to leave,I need you now"?
….."Yo te Quiero napsal Paddy,ale Kathy to potom zpívala,protože je jí Flamenco přece jen bližší?Kromě toho píseň pochází ze španělské básně,kterou napsal San Juan de la Cruz.
……"Oh Johnny"napsala Barby a věnovala ji svému otci?
….."Hooks" už Kellys zpívali v dobách Streetlife pod názvem "You drove me Crazy"?
…..Patricia během jednoho koncertu na lodi řekla:"Díky moc že jste přišli.Díky i těm lidem na svých lodích,kteří nezaplatili!"
…..Maite napsala "I´m so happy?
…… "All along the way" napsala Barby?
……Angelo a Paddy napsali "The Children of Kosovo" potom,co slyšeli zprávy o této válce?
……"Rock´n´Roll Stole my Soul" napsal Jimmy a taky jí zpíval na koncertech?
…."Sweetest Angel" je mix dvou odlišných písní,právě: "Sweetest Angel" a "Don´t Let Me Down"?
…..nápad s houslemi u písně "Maximum" je od Paddyho?
….."When the boys come into town" je vlastně vzpomínkou Johna na španělské oslavy,kterých se často účastnil?
….."Nothing like home" napsal John?
…..píseň "Mama" se natočila v deseti verzích,ale jen ta poslední byla nejlepší?
….."An Angel" je věnován matce Barbaře?
…..v létě 1999 šest Kellyů (Barby,Maite,Paddy,John,Angelo a Sean)jeli do Belascoainu a Angelo tam chtěl zůstat?
…..Caroline navštěvovala s Dannym často zámek Gymnich?
…..Paddy spal na Gymnichu v "Kennedyho pokoji"?
…..francouzská verze songu "When the last tree…" byla částí jedné akce Greenpeace?
…..v roce 1996 část Kellyovic irské vily East Grove hořela?Hořet začalo v Angelově pokoji a říkalo se,že tam kouřil.Nebo se říkalo,že Patricia nechala zapálenou svíčku.Oboje ale není pravda,protože Kellys v tu dobu byli ve Španělsku.
…..si Joey koupil v roce 1999 nejdříve jedno velmi rychlé auto,a zanedlouho s ním měl nehodu,ale pak si koupil hned druhé a znovu boural?
…..Paddy v rozhovoru pro jeden holandský magazín vypravoval,že jeho nejoblíbenější město na dovolenou je San Sebastian?
…..Kira byla dříve Seanova chůva?
…..Patricia napsala hodně písní pro děti ,když byla těhotná s Alexandrem?
…..píseň "She´s crazy" byla napsána pro matku Barbaru?
…..Kira jednou řekla,že se před fotoaparáty a kamerou trochu stydí,a proto se např.dost nerada fotí?
…..Kellys sami nechtěli mít zámek,ale bylo to přání otce Dana?
…..otec Dan byl stále ženatý s 1.ženou Joanou,když se narodil John a rozvedl se s ní,až když Barbara čekala Patricii?
…otec Dan zpíval na CD častěji než Joey a že Barby zpívala z devíti sourozenců nejméně?
-v detailu asi takto: Danny 0,0% - Adam 0,3% - Barbara-Ann 0,5% - Paul 0,7% - Caroline 0,8% - Barby 5,2% - Joey 6,9% - Dan 7,5% - Jimmy 7,9% - Maite 8,4% - Patricia 9,2% - Angelo 9,5% - Kathy 12,1% - John 13,2% - Paddy 17,8%.
…Kellys s zpívali spolu s BAP a nahráli spolu píseň?
-Weihnachtsnaach se jmenuje tato píseň která byla vydána v roce 1996.BAP a Nina Hagen zpívají v kolínském nářečí a Kellys na konci anglickou část.Hudba pochází z americké vánoční písně Fairytale of New York.
…Kellys měli v 70.letech hospodu?
-bylo to v Pamploně a jmenovala se "La Viana"
…Paul má už 7 dětí?
-Lenny, Brenda, Patrick, Sean, Sasha, Coco a Paul.6 chlapců a jednu dívku…
…bratranec Kellys hraje v irské punkové kapele "Dropkick Murphys" na bicí?
-v r.2007 navštívil Angelo jejich koncert
…Paul také spolupracoval na Homerun?
-na bookletu je uvedeno jméno Pôl O'Ceallaigh což je Paulovo irské jméno.Hrál na flašinet v písni Babylon.

zdroj:kellytime.de a daniel´s kellyfamilypage

Zápisky z deníku neznámé Silvy S. 1.

30. března 2008 v 23:10 | spisovatelka-matlalka (Mišule) |  Příběhy
Čtvrtek 3.7.
Dnes se začíná můj příběh z tohoto deníku.Tento deník jsem si dnes ráno koupila na vlakovém nádraží abych se někomu mohla svěřovat se svými radostmi i strastmi.Jelikož nevím kam se dostanu a jestli budu vůbec schopná se s těmi lidmi domluvit….
Dnes dopoledne jsem přijela sem do německého města Kolín.Ne snad, že by se mi zrovna dvakrát chtělo opustit mé přátele,ale přišlo mi to lepší, než strávit prázdniny někde na Mácháči s naší učitelkou němčiny a angličtiny.
Když jsem po 10 hodinách vystoupila na vlakovém nádraží uvědomila jsem si jaký je život v úplně cizí zemi. Na lavičkách pospávali bezdomovci a narkomani a já si připadala jako jeden z těch bezdomovců. V kapse mám sice lístek s adresou domu, který se na další dva měsíce má stát mým novým domovem, ale já ani nevím jak se tam dostat. Vytáhla jsem lístek z kapsy a začala luštit hyeroglifi naší učitelky, která mi tu adresu napsala na útržek nějakého papíru.
Bylo na čase vydat se na cestu k mé nové domovině. Stopla jsem první taxi, které kolem projíždělo a velmi špatnou němčinou požádala řidiče, aby mě odvezl na zmíněnou adresu.
Když jsme přijeli k jednomu z mnoha domů, řidič se na mě otočil a raději posunky než slovy mi naznačil, že támhle je ten dům, který hledám. Zaplatila jsem, poděkovala a vydala se směrem k domu. Nebyl to zrovna nejnovější dům, ale napadlo mě, že co nemá dům na kráse, budou mít obyvatelé ve své srdečnosti. Zazvonila jsem na zvonek a chvíli na to se v bzučáku ozval roztřesený hlas, který se ptal kdo jsem a co tady pohledávám. Hbitě jsem odpověděla a už jsem si to štrádovala po schodech do 3. patra. Ve dveřích stál pro mě neznámý kluk, byl trochu při těle, ale mile se na mě usmíval a tím si mě okamžitě získal.Představil se mi a srdečně mě uvítal v jejich bytě.
Chvíli jsme si povídali a až poté z něj vylezlo, že majitelem bytu je on a že tu bydlí se svou přítelkyní. Angelo jak se mi dotyčný představil měl dlouhé blond vlasy, které byly pečlivě svázané do copu. Jeho modré oči se leskly pod sklíčky malých brýlí, které jak jsem zjistila často ničí a ztrácí. Ještě chvíli jsme si povídali o mé cestě a pobytu zde a pak už mi ukázal pokoj a nechal abych si vybalila a trochu si odpočinula po dlouhé cestě. Odpočinek však netrval dlouho, asi po hodině se s rachotem rozletěli dveře a do bytu vstoupila vysoká, tmavovlasá a na kost vyhublá dívka. Volala na Angela, aby jí šel pomoct s taškami, ale ten buď neslyšel a nebo nechtěl slyšet její jízlivé volání o pomoc. Když se to volání opakovalo ještě dvakrát rozhodla jsem se vyrazit na pomoc já. Když jsem však přišla ke dveřím se slovy: "Silva,těší mě, můžu vám pomoct s taškami?" podívala se na mě tázaná osoba vražedným pohledem a tašku si naštvaně odnesla do obývacího pokoje sama. Angelo náhle procitl ze zasnění a s úsměvem se s dotyčnou osobu přivítal. Já stála ještě pořád u venkovních dveří a nenacházela slov. Angelo na mě zavolal a snažil se mě co nejuctivěji představit své přítelkyni Kiře.
Ta mě sjela od hlavy až k patě rentgenovým pohledem, nic neřekla a odešla do ložnice. Angee jen pokrčil rameny a odvětil "Takhle se chová vždycky" a dále to nekomentoval. Teprve jsem přijela a už tu mám nepřátele, to nebyla právě nejlepší vyhlídka. Angee mi řekl ať se posadím naproti něj do křesla a začali si se mnou povídat. Ptal se na všechno…odkud jsem,kolik mám sourozenců, kde bydlím, co dělám za školu, ptal se i na mé rodiče a záliby. Byli jsme si hodně podobní a nejvíce nás spojovalo jídlo, knihy a hudba.Asi po třech hodinách skvělého povídání vylezla Kira z ložnice, oblečená v nějakých černých, kožených šatech a urgovala Angeeho, aby se šel převléct, že je nejvyšší čas. Vstal tedy z gauče, ale ještě se otočil na Kiru s otázkou: " Co kdyby šla Silva s námi, aspoň byste se lépe poznali?" Na tuto otázku však přiletěla razantní odpověď: "Máme jen dva lístky a ona stejně nemá vhodné oblečení!" Po této odpovědi následovalo dlouhé ticho, až nakonec Angelo ukončil debatu slovy: " Stejně jsi asi unavená,chovej se tu jako doma a odpočin si, jídlo je v lednici a kdybys něco potřebovala tak na stole je moje číslo. Měj se pěkně." Ještě dodal a pak už oba dva zmizeli neznámo kam.Ještě chvíli jsem seděla v křesle a rovnala zážitky v hlavě, pak mě to však zmohlo. Šla jsem se tedy osprchovat a pak už jsem zmizela ve svém pokoji, kde jsem začala psát své první poznámky do tohoto deníku.
Tak takhle skončil můj první den v novém domově……..

Kellyovic zvířectvo

30. března 2008 v 10:01 | Maddy |  Kelly infos
Asi před měsícem jsem byla dotazována,kolik a jaká měli Kellys zvířátka....tak jsem se do toho konečně pustila a našla se snad skoro všechny a i nějaké infos o nich.Myslím,že je to docela hezké počtení...a docela dost zajímavých informací jak pro mě tak i jistě pro Vás všechny.No posuďte sami:))))) (jo originál je tady www.kellytime.de.vu)
Farmáři
Když Kellys žili jako malí ve Španělsku na starém statku,měli kolem sebe spoustu zvířat,jako např.kočky,psy,králíky,myši,ovce,prasata,slepice.Joey často chodil s pastevci na louku pást ovce.
Ptáci
Johnny vlastnil jednoho malého ptáčka,který se jmenoval Ben.(foto).Joey vlastní ptactvo teď.
Kočky
Na hausbootu měli Kellys mnoho koček i jiných zvířat;byla tu např.kočka "Trabi" (ale nevím,jestli je to tak kočka vpravo na obrázku).Pak je tu ještě jedna fotka s Angelem a kočkou,která je očividně velmi muzikální.:))))) (vpravo),ale o tom obrázku nevím nic bližšího.
Králíci
Maite měla králíky jako malá moc ráda.Měla jich hodně.(foto vpravo).Také Angelo měl králíka,kterému dal jméno "Heino",králík umřel roku 1995 nebo 96.Paddy dostal ke svým 22.narozeninám od Günthera Jaucha (foto vpravo),kterého pojmenoval "Günther" a umístil ho do své soukromé zoologické zahrady na Gymnichu.Po Güntherově smrti měli mít ještě jednoho králíka,kterého nazvali Günther II.
Osel
Kellyovic děti si vždy přáli koně.Tak jim tehdy otec koupil alespoň osla.Byl také užitečný,přepravoval vodu ze studně ve vesnici do domů,protože v domech ve Španělsku nebyla tekoucí voda.S vodou pomáhal také pomocník Gregorio.(vpravo s Jesusem a Paulem).Osem se jmenoval "Burrito".Foto 2.malý Johnny jede na Burritovi.Foto vpravo:John se dvěma osli ve Španělsku (asi 2005).
Křeček
(žádné foto)Sean vlastnil křečka,který se jmenoval "Star".
Koně
Když točili Kellys klip When the boys come into town,musela se jejich mužská část naučit jezdit na koni,jen Angelo v ježdění pokračoval a vyhrál i několik tamních závodů.Angelo a jeho kůň(na fotce).Také na Gymnichu měli Kellys 2 poníky.Jmenovali se "Zottel" a "Max".Dostali je od cirkusu Roncalli,zvířata byla nemocná a na show nepoužitelná.Zottel kvůli nemoci po 6 týdnech zemřel.Max stále žije na Joeyho statku.
Zámecký rybník
Plavaly na něm kachny a žily v něm žáby.Taky ta žába,která se objevila v klipu "Oh it hurts".
Prase
Paddy vlastnil na Gymnichu prase domácí,které se jsmenovalo "Pumbaa" a občas se procházelo po zámecké zahradě.
Ovce a kozy
Ty také patřily k Paddyho malé zoo na Gymnichu.Měl 3 kozy a několik ovcí.Jedna koza se jmenovala Heidi.26.1.2000 porodila Heidi mládě.
Jezevčík
Dříve měli Kellys i hrubosrstého jezevčíka a taky jejich štěňata.
Irský vlčák (vlkodav)
K nim patřili "Colin" a "Finbar".Finbar se narodil v roce 1988/89.Angelo se o ně později staral.V roce 1998 byl Finbar pokousán jiným psem a na následky zemřel,i když v časopisech v roce 2000 se psalo,že stále žije.Tito psi se ale průměrně dožívají jen 7 let.Naštěstí mají Kellys Finbarova pokračovatele.
Další pes?
Je možné,že měli Kellys ještě jednoho psa,kterého můžeme vidět na Making of An Angel.
Teriér
Sean měl 3 teriéry asi v roce 1998.Jmenovali se "Caramel","Syrup" a "Fredo".Angelo má v současnosti také teriéra.
Boxer
Jimmy měl od r.1999 fenu Boxera jménem "Cuba".Na fotce (vím blbá kvalita) jí jsou 4 měsíce.
Teriér 2.
V r.2002 byl s Kellys ve studiu při nahrávání desky také další teriér jménem "Romeo".
Německý ovčák
John a jeho žena Maite měli od konce ledna do začátku února 2000 německého ovčáka jménem "Harriz".Když psa dostali,bylo mu jen 7 týdnů a neměl jméno.John vysvětloval,že ho mají jako hlídacího psa.Víc o něj stála Maite,John by raději menšího psa-jako teriéra,kterého měl Sean.
Joeyho zvířátka
Joey má skoro takový malý statek.K němu patří: 2 rottweileři "Thor" , "Odyma" a ohař "Collin",potom má králíka,kterému dali Joeyho děti jméno "Felix",4 morčata,ta nemají žádné jméno,potom tu je poník Max,krom toho má také množství ptactva.

Kelly bydlení

29. března 2008 v 12:17 | Maddy |  Kelly infos
Našla jsem docela zajímavej článek,o všech Kellyovic příbytcích,takže tady to máte.Hope you like it!:))))
(kdo by si tohle chtěl předčíst v němčině,tady máte možnost: www.kellytime.de.vu )
Hausboot
Kellys koupili hausboot v roce 1988 v Amsterdamu,kde tehdy žili.Původně se jmenoval "Loreley",byl to polorozpadlý člun,postavený 1929,dlouhý 34 m.,určen pro dopravu uhlí z Anglie do evropských přístavů,jakých kdysi jezdila spousta.Kellyovi loď přejmenovali na "Sean O´Kelley"(jméno jejich pradědečka).
Po té,co Joey člun přestavěl a opravil motor,žila na něm rodina nějakou dobu v Amsterdamu.Člun měl tříválcový dieselový motor o 164 ks.Proud pro osvětlení a ohřev vody (na lodi měli nádrž na 4000 l.pitné vody) vyráběli generátorem o výkonu 30 KW.Hned po té,Joey udělal kapitánské zkoušky a ještě téhož roku odjeli do Německa,kde zakotvili v přístavu Köln-Mühlheimer,přímo naproti velké tovární budově s kancelářemi a studiem a se vším nutným pro nahrávání.
Hausboot má 14 kajut a jeden baletní sál.Kromě toho je na palubě zařízené supermoderní nahrávací studio se 24-stopým mixážním pultem a několika televizory.Otec Dan žil na člunu rád,jeho královstvím byla kapitánská kajuta.Ta byla perfektně vybavena dvěma videorekordéry,DAT-rekordéry,a stereo zařízením.Zde si Kellys přehrávali svá vystoupení a poslouchali své nové skladby.Místo setkávání byl hezky zařízený obývák s klavírem a sbírkou flašinetů.Dále vzadu byly ložnice pro děti.V létě často spali na palubě.Téměř každý měl svou vlastní kabinu,ale většinou byli všichni pohromadě-tam kde byl jejich otec.
V kajutě Patricie se prohýbaly regály plné esoterických a filosofických knih.John,Jimmy a Joey měli každý vlastní kajutu.Barby bydlela spolu s Maite v kajutě na zádi lodi.Každé místečko v Barbyině koutku bylo pokryto surrealistickými akvarely a kresbami,v Maitině koutku bylo mnoho knih.Když Barby chtěla připravovat kostýmy na vystoupení,sešla o jedno patro dolů,kde byla šatna.Maitino království začínalo hned vedle,tam byla plně vybavená kuchyň,dokonce i s přístrojem na cappuccino (už tehdy 1989!).
Také Paddy a Angelo bydleli spolu v jedné kabině.To byl čirý chaos,neboť kajuta měla jen
6 m2 a musela pojmout neuvěřitelné množství plyšových medvídků.Byla vyložena teakovým dřevem.
V nejvyšším patře byla Jimmyho kancelář s vysílačkou a faxem,odtud byly organizovány turné KF.Tento člun,byl po 10 let plovoucím domovem Kellys.Kathy měla svou vlastní člun,se třemi kajutami.Tam žila se svým manželem Vincentem a synem Seanem.
V roce 1998 darovali Kellyovi svůj hausboot Technickému muzeu ve Speyeru,kde ho můžeme dodnes obdivovat.
Plachetnice
Protože Kellys dosáhli v roce 1993 obratu 13 mil.DM,rozhodl se otec Dan,koupit dětem skutečnou plachetnici.K tomu došlo v Amsterdamu v září toho roku. Přestože "Vannesa Anna",jak se tehdy loď jmenovala,byla zralá do šrotu, Kellys ji koupili.
Je to trojstěžník,ještě větší než jejich hausboot,je 47 m.dlouhý,7 m.široký a nejvyšší stěžeň je 30 m.vysoký.Kromě toho má 12 plachet.
Plachetnice má celkem 27 kójí (míst na spaní).Za bezvětří je škuner poháněn 355 ks.silným motorem,s nímž loď dosahuje rychlosti až 9 uzlů,což odpovídá dobrým 17 km/h.
KF přejmenovali plachetnici na "Santa Barbara Anna",podle své již zemřelé matky.Joey zařídil přestavbu a uvedl loď do provozu.S pomocí odborníků vyměnil motor.Restaurování trvalo 8 měsíců.Nejméně jednou týdně jezdil kvůli tomu z Köln/R. (kde bydleli) do Amsterdamu,aby kontroloval postup prací.
Plachty na škuneru při plavbě se musí obsluhovat ručně.To se naučili Kellys od čtyř holandských námořníků.Samozřejmě strávili poté svou první dovolenou na lodi.
V červenci 2000 se rozhodli darovat svůj škuner panu Detlevu Harmsovi,otci Kiry.Ten jako starosta Rostocku,jej dal k dispozici pro akce s ohroženou mládeží ve městě. V r.2006 měl škuner dostat novou ozdobnou figuru na příď.Z jednoho kusu dubového dřeva o délce 1,60m.byla vyřezána elegantní žena,s pozlacenou harfou v ruce.Struny harfy,14-15 ocelových drátů,by měl rozeznívat vítr.
East Grove
Je to vila,v blízkosti Corku,v Cobhu,což je 14 mil.od Cork-City.Kellys ji koupili 25.června 1996,za 1 milion liber.Bylo tam 30 pokojů,takže každý měl dost místa.Stěhování proběhlo ve dvou podzimních dnech téhož roku.Vila je 250 let stará a již před nimi tu bydlel Marlon Brando a Liz Hurley.Okolní pozemek má rozlohu 5,6 ha.(14 akrů).V domě se nachází 9 ložnic,2 chodby s recepcemi,jídelna,studovna,kreslírna a jeden pokoj s vydlážděnou podlahou,který vypadá jako knihovna.Z domu je vidět do přístavu,kde se nacházela jejich jachta.Vzadu za domem,je soukromé přístaviště.K pozemku náleží také udržovaná anglická zahrada,velký vytápěný plavecký bazén,tenisový kurt a stáj pro koně.Mužská část Kellyů se musela v dubnu 1997 naučit jezdit na koni kvůli klipu "When the boys come into town". Angelo si zamiloval jízdu na koni a brzy vyhrál v řadě místních soutěží.
Zámek Gymnich
V červenci 1998 koupili Kellyovi zámek Gymnich,který je stál 13 mil. a v září se tam již nastěhovali.Vodní zámek má celkovou rozlohu 225 000m2,z čehož je obytná plocha 4000m2.
Zámek byl postaven v polovině 17.století.Dnes má cenu 7 mil.EUR.a je to chráněná památka.Budova byla 1969 kompletně renovována a 1973-1990 byla užívána pro ubytování hostů vlády SRN.Tehdy zde bydleli anglická královna,Richard Nixon,Leonid Brežněv a nakonec se stala majetkem Kelly Family.
Na začátku otec Dan nebydlel na zámku,nýbrž se svou přítelkyní Sylvií Weissbrummerovou v jejím domě v Köln/R.Sylvia byla jeho fyzioterapeutka.Později se i s ní přestěhoval do zámku se svým dětem.Sylvia se o několik let později zase odstěhovala.Dan bydlel ve východním křídle zámku.
Naproti zámku se nachází sokolnice,kterou Kellys často navštěvovali. V domě o padesáti pokojích pracuje na 20 zaměstnanců.
K zámku se prochází skrze kovanou bránu ve zdi z cihel, za ní se rozkládá park,v němž je mnoho starých a exotických stromů.Samozřejmě z zámku také náleží vlastní kaple a ve vedlejším domku,dříve pro služebnictvo,bydlela Kathy.
V zámku měl každý z Kellyů svůj pokoj a koupelnu.Kromě toho jsou tu 2 kuchyně.I když to byly nejmenší místnosti na Gymnichu,zde se Kellyovi vždy setkávali.Všechny místnosti jsou slavnostně vyzdobeny.Na schodišti stojí starý klavír.Přijímací pokoj a místnost s krbem jsou vyzdobeny historickými malbami a drahými kusy starého nábytku.Také tzv."modrý salón",pokoj s kulečníkem,a tzv."kurfiřstský salón" jsou vybaveny mnoha lustry,nástěnnými malbami a zrcadly.Je tady i terasa,nahrávací studia,šatny a kanceláře.
Na Gymnichu prý žil také nějaký duch,jehož kroky byly často slyšet.
Angelova (tehdy) snoubenka Kira se také nastěhovala do zámku.Jako první se odstěhoval Jimmy a odjel do Irska,potom Kathy se Seanem do bytu v Köln/R.Také Joey a Patricia se odstěhovali a našli si byt jinde.Angelo a Maite také odešli,John se odstěhoval do Španělska za Maite Itoiz.Nakonec zde bydleli jen otec Dan,Barby a Paddy, kteří zůstali bez partnerů.A když i tito dva se odstěhovali,zbyl v zámku otec Dan sám a toulal se okolím.
Od podzimu 2000 je zámek na prodej za cca.12-15 mil.DM.Jednou se o něj zajímal také závodník Michael Schumacher,avšak bylo to pro něj příliš drahé.Po 5 let byl zámek pronajat firmě Objektdesign Naurath,která jej používala jako Wellness-centrum.Na pozemku měly vzniknout nové budovy pro rekreaci,módní přehlídky,obchody,např.Bio-obchod,také se zde měly konat semináře,nebo školení.(do r.2007 se žádné stavební změny nekonaly).
Předtím,než měl být zámek definitivně prodán,byl zde uspořádán pro fans den otevřených dveří,kteří si mohli slavné sídlo KF prohlédnout i zevnitř.
6.10.2006 na zámku hořelo.Škoda dosáhla 80 000EUR.Hořelo ve skladu.Několik hostů muselo být ze zámku evakuováno do Kavaliershaus.

Paddy and Kelly-kids

28. března 2008 v 0:06 | fans |  Some funny/nice pics
Našla jsem pár hezounkejch obrázků "strejdy" Paddyho s jeho synovcema a neteřema (no,je fakt,že na většině fotek je se Seanem,ale i tak je to moc hezký),takže ať se Vám líbí !!!
PS.je zajímavý ho vidět v takovýhle roli,hlavně z těch posledních let:)

Look up my file and happy Paddy

27. března 2008 v 22:04 | pocky83 |  Videos for Paddy by fans
Trochu jsem pátrala,a než bude zase něco obsažnějšího,tady je jedno fakt moc pěkný video,myslím,že ej to hodně podařená práce-je to jedno z těch lepších!

Prohlášení (r.2004)

26. března 2008 v 23:26 | John M.Kelly |  Zápisník /pro všechny/
Moji milí,tady je docela vážný prohlášení Johna,který je už pár let starý a mnozí ho jistě znají,ale myslím,že přece jen překvapí a mnohé vysvětlí.(prosím,taky hlasujte v anketce,dík a taky mi napište svůj názor:)
Milí fanoušci a přátelé,
Prosím,odpusťte mi,že mnoho z Vás se muselo obejít bez zpráv o mě už 4 roky.Věřte mi,stále jsem zkoušel vydat o tom vlastní prohlášení,ale bez úspěchu.Dostal jsem se do situace,ze které není východisko.Myslím,že hlavní otázka je,jestli ještě někdy budu s mými sourozenci stát na jevišti,natáčet videa a CD.Prosím,nechte mě zdůraznit právě tuto otázku,která je i pro mnoho z Vás ta nejdůležitější.
Rád bych také vysvětlil,že mluvím jen za sebe a že nikdo neměl mé svolení se za mě vyjadřovat za tyto poslední 4 roky.Nejdřív to nejdůležitější:Nedal jsem si pauzu v mém působení s Kelly Family,jak je všude uváděno a nebylo to ani moje přání,to udělat.Nikdy jsem Kelly Family neopustil,budu stále členem Kelly Family,to mi nikdo nemůže upřít.Byl jsem jeden z prvních kteří Kelly Family zakládali.
Asi koncem 1999 plánovala rodina,včetně mě, začátkem roku 2000 uspořádat důležité setkání s úmyslem provést změny v mnoha věcech,které už neběžely tak dobře. Výsledek tohoto setkání přinesl strukturální změny ve skupině a také hlavní téma:uměleckou budoucnost Kelly Family.Již přes 20 let byl můj otec umělecký vedoucí Kelly Family,řídil ji a podporoval.Na tom setkání rozhodla skupina členů Kelly Family(ať už k tomu měli jakýkoliv důvod) kompletně převzít umělecké vedení skupiny mého otce a to i bez jeho souhlasu.Z tohoto důvodu,protože svého otce velmi ctím,dospěl jsem k tomuto rozhodnutí.Budoucnost Kelly Family,myslím,závisí na umělecko-filosofických kořenech.Pravdou je,že výsledky mluví samy za sebe.Z cela respektuji,když jedna část členů skupiny chce dělat něco jiného,ale nemyslím si,že se tu může dělat pod jménem "Kelly Family".Věřím na vývoj,ale jen,když bude zachován ten původní směr-je stále nutno respektovat své kořeny a nikdy se jich nevzdat.To dělá tu opravdovou Kelly Family.
Když k Vám budu upřímný,nevěřím na takzvanou novou Kelly Family.Mohl bych Vás a sebe obelhávat,kdybych předstíral v pokračování práce se svými sourozenci,že to je ta původní Kelly Family.Pro mě je ctění památky mých rodičů mnohem důležitější než sláva a peníze.Rodiče více než dost prokázali,že dělají dobře,to co dělali.
Jsou tady i další faktory,týkající se Kelly Family i v ohledu obchodním.Ty myslím že nejsou ani profesionální ani férové.Už tehdy jsem to zmínil,ale nic se nezměnilo.To vše mě přivedlo k tomuto rozhodnutí, i když jsem byl ochoten pokračovat v té spolupráci.Prosím pochopte,že nechci tímto prohlášením nikoho odsuzovat.Chci tím jen vyjádřit,co si myslím já.
Milí fans, na vaši lásku a podporu nikdy nezapomenu.Jsem velmi vděčný,za všechny koncerty,na které mnoho z Vás chodí.Bylo to magické.Nikdy na Vás nezapomenu.Budete navždy v mém srdci.Rád bych také poděkoval svým bratrům a sestrám,za ty roky,které jsme společně strávili,nebylo to vždy lehké.Mým úžasným rodičům,byli to dokonalí lidé,kteří se vždy obětovali pro druhé.Své ženě,,protože mě podporuje,rozumí mi,miluje mě a činní mě šťastným mužem.Díky ní se opět vracím do světa hudby.
Jsem velmi vděčný za to,že mohu žít.Život měl pro mne vždy nová překvapení.Můžeme se neustále od sebe navzájem učit.Děkuji za Vaší trpělivost a pochopení.
Se srdečnými pozdravy

Výroky 2.

25. března 2008 v 10:05 | Paddy Kelly |  Paddy´s humor
Našla jsem další Paddyho vtipný hlášky....tak tady to máte!!!...a jistě sde zase super pobavíte
Gymnich
Fan:můžeš mi napsat autogram,kde bude,hodně štěstí mojí přítelkyni?
Paddy:ehm,já nevím,jak se píše hodně štěstí…..napíšu….vše nejlepší.ok?
Hannover (červen 99)
Paddy:kolik lidí jde dnes poprvé na Kelly koncertě?
-zvedne se pár rukou-
Paddy:moje poprvé taky nebylo špatný
-publikum se směje-
Paddy:já myslím moje první vystoupení,ne to na co vy stále myslíte!
Rostock 2000
-o Joeyho miminku-
Paddy:bude to kluk lidi!….no popravdě,mám radši kluky….
Publikum hučí a pak se začne smát…Paddy:myslím,když jsou malí ne!Ne co vy si myslíte…..že bych byl teplej nebo co!…..nic proti teplejm…..ale já prostě nejsem!
Kassel 4.12.99
-o TV vystoupení v Hürthu další den-
Paddy:slyšel jsme, že tam bude taky Claudia Schiffer……(krátká odmlka)….co se stalo s tím jejím kouzelníkem?……je pryč ne?……(krátká odmlka)…ona má nějakej dům na Mallorce…to bylo hezký:SLUNCE,CLAUDIA a JÁ!
Hürth 5.12.99
Fan:gratulovala ti Claudia k narozeninám?
Paddy:ne ale mám od ní něco jiného (chlípně se směje).
Fan:a gratuloval ti Marius Müller-Westernhagen?
Paddy (pyšně):ano,a já mu taky gratuloval,on má narozeniny zítra….
-později-
(Paddy je nervózní ze všech těch autogramů):neměl bych vlastně dneska dostat dárky?!
-ještě později-
(Paddy k fan,která má už hodně jiných autogramů):jo už jste jich posbírala hodně ale můj tam pořád chybí!
Gymnich 2000
Paddy,který vylezl z vyhřátého auta k fan klepající se zimou:Dnes je ale zima,co?
Chemnitz 25.8.02
(potom co Paddy vyprávěl,že hostující hudebník Matthias měl narozeniny a moc se nasmál,že mu bude 25)
Paddy:ale on je bohužel zadaný…..pro vás holky!
Maite:proč bohužel,Paddy,máš snad nějaké ty sklony?
-Paddy kouká hloupě a přemýšlí-
Maite:jsi teplej Paddy?
-Paddy kouká ještě hloupěji-
Paddy:nene…
Neuruppin 7.9.02
Paddy:smrad z pusy musí bejt…..chlap musí smrdět!
Paddy: (směje se svému komentáři,zatímco fans se na něj dívají nevěřícně) Ach….to tedy žasnu nad svým humorem.
Hannover 99
-po otázce,jestli jsou na koncertě taky kluci,se sotva kdo ozval-
Paddy:ach nemusíte se stydět,moje poprvé bylo taky hrozný!

Take my hand

24. března 2008 v 23:08 | PK. |  Paddy´s songs
Paddy a song Take my hand,to byla vždycky nejočekávanější píseň večera i když myslím,že pro Paddyho to tak úplně sranda nebyla.Kdyby tam neměl ostrahu,jistě by přišel k úrazu.Dnes jsem našla docela hezký fotky který se právě k tomuhle songu vážou a taky Paddyho dost pasující hlášku !!! Takže tady to máte!
(Jinak,dělám na děsný spoustě věcí,který se Vám všem jistě budou líbit a popravdě nevím,kam dřív skočit,hehe.ale to je dobře,mám fakt radost,že stále mohu něco zveřejňovat a bavit Vás aspoň trochu.....takže,co Vás čeká v příštích dnech,nebo týdnech:rozebereme spolu některé další Kelly-songs,přeložím konečně Johnnyho prohlášení k fans,které by mohlo být pro mnohé zajímavé i když ho taky mnozí znají-už mi tu dlouho zahálí,nechám si u odborníka posoudit Paddyho obrázky,což moc doufám že vyjde,v jednom článku rozeberu jedno Paddyho gesto....a mám spoustu dalších výroků Kellyovic rodinky,u vůli kterým budu dokonce muset založit novou rubriku:))))Takže,o překládáníčko mám dooost postaráno,ale co,dělám to ráda a Vaše odezva mi fakt hodně pomáhá a jsem za ní moc a moc ráda! díky za všechno!Vaše Maddy)
Paddy bei "Take My Hand"...
singt: " ... And I take your hand Oh I need my finger."

Paddy and his haircut

24. března 2008 v 10:05 | Maddy |  Paddy´s style
Malá anketka.....vyberte a napište mi,na které fotce se Vám Paddy nejvíc líbí!(technická pozn.:hlasujte pro očíslované fotky:)díky moc!
foto 1.
foto 2.
foto 3.
foto 4.
foto 5.
foto 6.
foto 7.
a bonus:)

Část knihy „Crazy“, která byla napsána očima Barby Kelly

23. března 2008 v 23:00 | ??? |  Příběhy
Tak lidičky,tady je povídka,která se mi dostala do rukou už před mnoha lety,tak jsem ji pro Vás přeložila,někdo tehdy tvrdil,že je to pravdivé,někdo to odmítal....
Zajímavé to tedy rozhodně je i když ne příliš optimistické...takže,posuďte sami!
Trochu ospalá se dívám z okna.To slunce,to není slunce které bylo dřív.Nedává mi teplo,ani pěkný pocit,to co mě dělalo dříve šťastnou je pryč.Teď se obrátilo a ta záře mě úplně oslepuje.
Slyším hluk motoru.Strávili jsme půl života na cestách a autobus se stal naším domovem.Když jedeme na turné,bereme si s sebou hodně věcí,proto potřebujeme autobus.Někdy jsme na hotelu,ale většinu času nejsme na jednom místě.
Znovu jsem uslyšela hluk motoru a jsem trochu nervózní.Když jsme dřív jezdili,taky jsem ten hluk slyšela,ale musím říct,že jsem spala dobře.Ale někdy spát nemohu…Toto noc jsem viděla,že Angelo je taky vzhůru.Zeptala jsem se ho jestli je to od toho hluku,ale on řekl "Ty jsi blázen…".Přemýšlí o své přítelkyni.Náš malý Angelo,láska je pro nás velmi důležitá,ale on je ještě velmi mladý a láska je pro něj jen malé dobrodružství,hra s ohněm.
Bylo krátce před koncertem,když jsme uviděla dvě dívky,které našly cestu do zákulisí i přes ochranku.A viděla jsem,že mluví s Paddym.Vidím,že se snaží odejít,ale dívky chtějí zůstat a mluvit s ním.Pevně ho drží a říkají mu všechno,co si o něm myslí.Vidím,jak se tomu můj bratr pokouší porozumět.Když je konečně volný,utíká se schovat do Kathyny náruče a má oči plné slz.Kathy chce vědět,kde byl.On neříká nic.Chce odejít od Kathy,když ona mu najednou dá facku. "Za pár minut je vystoupení,dej se dohromady a jdi na scénu!" Šokovaný Paddy jí poslechne.Už se vyplakal.Kathy je také v šoku. "Promiň……Patricku!"Ale on už jí neslyší.Podíval se na mě velmi zvláštně a řekl "Barby,takhle jsem to nechtěl…jak se to mohlo stát?Nevěděla jsem.šli jsme společně na pódium za sourozenci.Fanoušci vždycky křičí a jsou šťastní.Někdy se na nějakou fan dívám trochu déle a snažím se poznat,na co asi myslí.Ale když se jí podívám do očí,nevidím žádné přátelství,ani šťastný život.Vidím v jejích očích jen jedno;hysterii.Dívám se chvíli na jinou dívku.Křičí jména mých bratrů jako šílená.nepřestává křičet,jediné co říká je Paddy Paddyyyyyyyyyyy,bez přestání.
Je to stupidní,křičet tak nahlas a tak dlouho.Pak jsem viděla,že jednu z těch dívek odvážejí někam do nemocnice.Něco takového není normální.Když jsem s Patricií zpívala její píseň,několik dívek před námi omdlelo.Po chvíli jsem se zadívala na jinou dívku v davu.Dívala se na mne se slzami v očích.Měla transparent s nápisem:Barby,jsi královna tance!Věnuji jí úsměv,už dlouho jsem na jevišti netancovala.Ale proč taky,když každý chce vidět jen Angela a Paddyho.Znovu si pomyslím,jestli bych nemohla aspoň malinko zatancovat,pro někoho,kdo mě chce vidět.Ale pak vidím svou sestru Maite,jak tančí a všichni se na ní dívají.Takhle se mi do tancování nechce….nikdo mě nechce vidět.
Koncert skončil.Jdu tam,kde před chvílí stálo hodně lidí a křičelo na mě a mou rodinu,hlavně na Paddyho a Angela. "Hey Barby",otočila jsem se a uviděla tři dívky,které právě shlédly koncert. "Dáš nám podpis?A nevíš,kde jsou Paddy a John?"Chtějí podpis.Znovu jsem se otočila.Miluju dávání podpisů…..,ale jen tomu,kdo ho opravdu chce mít.Tyto dívky nechtěly můj ale Paddyho a Johna.Proč bych se jim tedy měla podepisovat?
Když jsem šla do autobusu,znovu jsem uviděla Paddyho.Měl stále problémy s jednou dívkou,která ho obtěžovala před show.Bylo těžké se na to dívat.Na jednu stranu je milován tolika dívkami,na na druhou stranu ho chtějí k tomu,co on dělat nechce.
Když jsem šla do autobusu,znovu jsem uviděla Paddyho.Měl stále problémy s jednou dívkou,která ho obtěžovala před show.Bylo těžké se na to dívat.Na jednu stranu je milován tolika dívkami,na na druhou stranu ho chtějí k tomu,co on dělat nechce.
Něčemu takovému nechceš a ani nemůžeš rozumět.Večer jsem si k němu na chvíli sedla a ptala se ho,jak mu mohu pomoci.Pak přišla Kathy a řekla,že bychom měli jít spát,protože zítra je focení.Já focení nesnáším,když ti nějaký muž řekne,že se máš smát a ty ale vůbec nechceš.Nemám to ráda,protože na těch fotkách nevypadáme tak,jací opravdu jsme.Vypadá to,jako že jsme taaak šťastní…ale není cesty zpět.Jistě,můžeme skončit s hudbou.Ale to by jsme se stali sebevrahy.A to je něco,co už vůbec nechceme.Jdu spát.Je také možné,že budeme….bez přestání hrát,dokud někde neumřeme.Zkusíme to změnit,to v co fanoušci věří,poté snad budeme zase všichni šťastní.
(Už zase slyším hluk motoru.)

Veselé Velikonoce

23. března 2008 v 10:01 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Lidičky,přeju všem hezký Velikonoce,bohatou pomlázku, užijte si to co nejlépe.....hooodně,vajíček a ušáčků (třeba takovejch sladkejch jako je tenhle na obrázku:))).
zatím pa,stále na Vás všechny myslím
Vaše Maddy

Wonderful World

22. března 2008 v 22:37 | Maddy |  Recenze
Konečně jsem se dostala k tomu,dát taky něco do téhle rubriky.Takže lidi,rozhodla jsem se trochu orecenzovat ta nejznámější Kellyovic alba.Takže je sem budu postupně přidávat.Vy si můžete zavzpomínat se mnou a vrátit se o několik desítek let zpět,kdy to všechno pomalu začínalo,napsat mi,co si o albech myslíte a hlasovat u každého alba pro nej song.
V tomto roce byl pro Kellyovi svět ještě nádherný a i když se nevyhnutelně blížila smrt matky Barbary,vydali album s tímto úžasným názvem.
Všechny Kellyovi děti prošli katolickou výchovou a toto je CD jako mnoho dalších protkáno písněmi o úctě k Bohu a víře v něj.Tomu tady odpovídají písně All My Trials Lord,Our Father,Ave Maria a vyvolává to zajímavé pocity,když člověk slyší Kellys ještě jako malé caparty zpívat slabými hlásky i když s určitou majestátností We Love The Pope.Song Txiki (píseň o baskickém revolucionáři) je příznačná svým španělským temperamentem a autorství samozřejmě náleží Kathy.Píseň You´ll Never Walk Alone je znovu sólem pro Johna a jeho krásný chlapecký hlas.Následuje Old Mc.Donnald…..hat a farm…tak tahle píseň mě vždy rozveselí,je to roztomilé,každý tady má svůj kousíček a je tu cítit rodinná soudržnost samozřejmě pod taktovkou papa Dana.Amazing Grace mě sem tam spolehlivě rozbrečí a jak je vidět,na mnohých koncertech,samotné Kellys taky.No,ale není se co divit,vždyť to byla nejoblíbenější píseň jejich maminky.Smutná píseň Lonley je dílem Kathy a sóla se opět ujal John;k tomu nemám co dodat,nepatří k mým nijak oblíbeným.Ale What A Wonderful World,to je o něčem jiném a i když ji Kellyovi nenapsali,v jejich podání je to nezaměnitelné a opravdu Wonderful!Co mi rozproudí krev je určitě Shorti´n Bread,je to vtipné,rychlé a dobře se to poslouchá.Poslední Beethowenovu Ode To Joy je opravdu radost poslouchat.I když klasiku normálně neposlouchám,tohle můžu!:)

Kellys-Bravo update

21. března 2008 v 23:25 | Kellyovi |  Zápisník /pro všechny/
Tak,tady je zase jedno vyštrachaný video,je to moc hezký a takový dynamický:))))takže myslím,že se to bude líbit!Jo taky jsme se v posledních komentářích(u min.článku) dotkli trochu Barby...myslím,že tady jí to fakt moc sluší...jinak typuju to na rok (asi)1998.
Zjistila jsem,že musím odepsat na celkem dost mailů,takže teď to tu je bez překládku.Pokud ho ale budete chtít,klidně napište a pustím se do toho!:)))))
A TADY JE PŘEKLÁDEK:
Komentátor:…….(vytrženo z kontextu)…… s Kelly Family celý den i při stavbě pódia…
Maite:neeee……
Patricia:to jsou moje děti
Barby:co to říkáte,to jsou moje děti
Patricia:ne to jsou moje děti Barby
Maite:takže,jsou to moje děti protože já jsem neustále těhotná…..ne jeden od nás,z našeho týmu co obstarává osvětlení….tyhle dvě jsou jeho a jsou fakt sladký
Komentátor:…pak jdou na jeviště,samozřejmě bez dětí a všichni si je jen pochvalují…..(song You got me rocki´n now…..)….na zimním turné Kellys teď sklízí ovace jedna z nejoblíbenějších členek Barby.
Barby:myslím,že v současné době je mnoho, mnoho dívek,které mají přítele,ale ten je trápí,píseň (Hooks) je právě o dívce,kterou její přítel trápí,protože je jí nevěrný a myslím,že se s tím hodně dívek může ztotožnit.
Komentátor:pro tolika fanoušcích se musí přece najít někdo pro Barby…
Barby:jo už to někdo i zkoušel
Paddy:to musí být fakt dobrej chlap,Barby není jen tak pro někoho,jo všechny holky tady musej mít dobrýho chlapa,ale Barby musí mít zvlášť výjimečnýho……moje sestry jsou pravé hrdinky Kelly Family,jsou to ženy na turné…..
Patricia:muži nechtějí takové ženy ….chtějí ty co vaří u sporáku….
Kathy:to není pravda
Patricia:ne je to pravda
Maite:muži mají většinou ty svoje macho-problémy
Patricia:kromě toho….já někoho hledám
Kathy:chceme na turné představit nový program…písně z nové desky
Komentátor:na tomto turné byla už Patricia s rodinou
Patricia:byla jsem nějakou dobu nemocná,měla jsem před 2,5 lety otřes mozku…a stále se to vracelo…byla jsem chvílema trochu nemocná,bylo mi špatně…
Kathy:spadl jí kávovar na hlavu
Patricia:jojo,kávovar
Kathy:stále mě někdo uháněl,abych spolupracovala na novém albu….hlavně můj otec…já vydala také své sólo album kde je 6 nových písní.
Komentátor:sólo album Kathy vyjde na jaře 1999………….kdo turné Kellys propásl,má novou šanci v březnu,to budou znovu "on the road"
Paddy:to byly krátké novinky ze zimního turné Kelly Family,přejeme Vám hodně zdraví do nového roku a čao….
Patricia:……….a hodně dětí!

Zpíváno upřímně a ze srdce:Kelly Family a La Patata

21. března 2008 v 0:28 | Paddy,Jimmy,Maite |  Články a rozhovory:)))
KATH.NET exkluzivní rozhovor s Maite,Paddym a Jimmym Kelly o novém albu.Vystoupí Kellys v roce 2003 v Schlager-Grandprix za Irsko nebo Rakousko?
Köln-Linz (www.kath.net/Gan) typuju to na r.2002
Ta několik dnů bude možné koupit nové album Kelly Family-La Patata.KATH.NET udělal další rozhovor tentokrát s Maite,Paddym a Jimmym právě o tomto albu.
KATH.NET:Za pár dnů bude La Patata v obchodech.Jak jste přišli k tomu názvu?
Paddy:La Patata je jedna restaurace v Kölnu,kterou jsme často navštěvovali.Byla to neutrální půda,když jsme měli v rodině konflikty.Brambora taky ale znamená,že se naše hudba stala,jaksi "zemitou":už nežijeme na zámku a už nežijeme ve zdánlivě klidném světě.
KATH.NET:Jaký úspěch očekáváte?Jaký jste si dali cíl?
Paddy:Jimmy se před pár dny dobře vyjádřil.Musíme být realističtí,jistě se hned nedostaneme z nuly na první místo.To neočekáváme.Když budeme někde pod Top 10,bode nás to taky těšit.Tento rok máme také hodně úkolů ještě před sebou,cca asi 80 koncertů, propagaci v TV a rádiu po celé Evropě.Tak se snad bude album dlouhodobě a přes různé propagace prodávat.Nějaký obrovský zájem neočekáváme a taky je to pro nás v této chvíli lepší.
Maite:Souhlasím s Padddym.Je pro nás jistě lepší,když to nebude pít žádný přehnaný efekt.Je to přirozené.Musíme taky znovu malinko bojovat,to je dobré,protože nás to spojuje.
KATH.NET:Jak by jste popsali hudbu,kterou teď děláte-na jevišti,na albu?
Jimmy:myslím, že to je takové upřímné,jednoduché a dobré melodie,jednou rock,jednou folk nebo mix obojího.Ani nevím,jak bych to měl nazvat.Jádro věci spočívá ve třech akordech a texty ty by měly být velmi osobní.Když to všechno z té písně vyjmeme,pak zbude tzv.Single-Song-Writer,který tím chce vyjádřit svou životní zkušenost.
KATH.NET:teď posloucháme v rádiu většinou tu tzv.mainstreamovou hudbu (hudbu hlavního proudu).Jaký je rozdíl mezi hudbou Kelly Family a "normální" hudbou?
Matie:To my neumíme vysvětlit.Bylo mnohokrát řečeno,že naše hudba je v rádiích nehratelná.Například v písně An Angel,která byla dlouho číslo 1.,tu hráli o polovinu tak méně,než jiné skupiny,které měly hit č.1.
Paddy:naši mediální poradci říkají,že jméno Kelly Family je velmi polarizováno, a já myslím,že je to proces,který právě probíhá,že ta stará image,kterou jsme měli před 6 nebo 7 lety,bude možná teď překonána.Spousta lidí má stále v hlavě ten obrázek s dlouhými vlasy,hausbótem a tak dále když slyší Kelly Family.
Maite:myslím,že hodně lidí to tenkrát tak úplně nepochopilo.Ti,kteří přišli na naše koncerty viděli,že jsme opravdoví.Myslím,že když bych neviděla žádný koncert,myslela bych si,že je to jen pohádka.
KATH.NET:Jste spíše Live-Band?
Jimmy:Myslím,že to tak člověk může říct.Je jedno nebo dvě alba,kde to můžeme jistě říct.Ta energie,kterou máme a pociťujeme na jevišti,tu prostě člověk přo nahrávání ve studiu nevyvine.
Maite:ale je to taky kompliment.Moji nejoblíbenější umělci jsou také Live-Bands.
Maite:myslím,že to je taky kompliment.Moji nejoblíbenější umělci jsou také Live-Bands.Jsou to umělci ,které mi v hlavě dlouho zůstali.
KATH.NET:Jsou na vašem novém albu náboženské písně?Je to pro vás nové,mít tolik náboženských písní na albu?Co tím chcete vyjádřit?
Paddy:my jsme již dříve zpívali náboženské písně.například píseň Our Father a We love the Pope.Před sedmi lety jsme také vydali píseň Santa Maria a An Angel,která byla možná nepřímo náboženskou písní.Samozřejmě se pro mnohé z nás stalo součástí života.To vyjadřujeme naší hudbou.Neřekl bych ale,že je s tím bezpodmínečně spojeno nějaké poselství.Spíš to vyjadřuje,co člověk cítí a prožívá.Když je zamilovaný,píše písně o lásce,když se člověk obrátí na víru,píše písně o víře.
Maite:myslím,že by nebylo dobré,kdyby k tomu člověk znalý hudby takto přistupoval.To by byla přemoudřelá hudba.Písně vycházejí ze srdce.Potom by se ty samé písně od nás mohly nazývat "modlitba".
Paddy:myslím,že by nebylo dobré,kdyby jsme dělali jen náboženskou hudbu.To by se totiž zmenšil podíl našich posluchačů.Je důležité,že zpíváme pro všechny.Měli jsme před pár týdny koncert v Hamburku uprostřed vykřičené čtvrti,hráli jsme i ve vězení a na hardrockových festivalech.To jsou ty správné výzvy a zkušenosti.
Maite:člověk nemusí bezpodmínečně vzpomínat Boží jméno,když chce otevřít srdce jiných lidí.Když Boží jméno přijde samo,o to lépe.Dokud bude člověk zpívat opravdově a ze srdce,budou to lidé taky tak cítit.
KATH.NET:proč chodí na vaše koncerty tolik žen?
Jimmy:co myslíš?podívej se na mě! (smích)
Myslím,že ženy jsou jednoduše chytřejší.
KATH.NET:Je to podobné,jako v kostele-většina na bohoslužbě jsou ženy...
Maite:clubtour,v dubnu,to bylo extrémní,byly tam naše nejskalnější fans a samé ženy.Když jsme ale měli větší koncerty,tam byla i muži a rodiny v publiku.
Jimmy:je to v tom,že jsme donedávna měli image skupiny pro teenagery a chlapci v tom věku měli díky tomu hodně komplexů.Kluci chtěli jít s dobou a takhle by si o nich kamarádi mysleli že jsou trapní,kdyby šli na Kelly koncert.
Paddy:taky tu jsou některá fakta.Zadali jsme výzkum jedné marketingové firmě, a ta zjistila,že 57,5% našich desek kupují ženy a 42,5% muži.
Maite:vidíš,já mám dobrý zrak.
Jimmy:Psalo se o nás asi pět let v časopisech pro mladé.Vždycky,když někdo viděl nějakej článek o nás, a pak viděl ty ječící teenagerky,tohle možná všechny kluky odstrašovalo.
KATH:NET:Chcete nějak navýšit mužskou návštěvnost?
Maite:To je jistě vzrušující.
Paddy:Myslím,jak jsem už řekl,že jméno Kelly Family je opravdu polarizováno.Ale je to jak s Mc.Donnaldem.Ti,kteří ho navenek nemají rádi,tak tam stejně chodí.
Maite:Před nějakou dobou jsem mluvila s jedním člověkem,který dlouhá léta pracoval v rádiu a ten mi řekl,že všichni praktikanti,kteří k nim přišli,byli nějak konfrontováni s naší hudbou a taky už někdy byli naši fans.To je moc zajímavé,že jsme takhle ovlivnili jednu celou generaci
KATH.NET:jakou hudbu posloucháte v soukromí?
Maite:Jessy Norman,Amanda Marshal a U2.
Jimmy:já poslouchám všechno!
Paddy:já taky rád poslouchám U2 a Bruce Springsteena,nejvíc ale Live-Bands.
KATH.NET:Při souboji na Schlager-Grand-Prix jste se v Německu umístili (jen) na 4.místě…jak moc to zhatilo vaše plány,které jste si dělali?
Maite:představuji si,že jsem se právě s někým rozešla a on se stále vrací,aby se ptal,jestli se mi dobře daří.Ale já jsem se přes to přenesla,daří se mi dobře a život jde dál.
Paddy:Pro mě to nebylo zase nic hrozně důležitého.Jistě že bychom rádi vyhráli,ale není to takové drama,jaké z toho někteří dělají.
Maite:Kdybychom vyhráli,tak bychom měli více možností udělat promo,pro naše album.To byla jedna z částí našeho marketingového plánu,ale myslím,že Bůh měl jiné plány.
Jimmy:myslím,že tohle nemá s Bohem nic společného.
KATH.NET:zkusíte to příští rok znovu?
Paddy:ano,zkusíme to znovu,třeba za Irsko nebo Rakousko.
Maite:ano vystoupíme znovu…
Jimmy:samozřejmě,každý rok!
KATH:NET:s jakou písní?
Jimmy:s tou samou (zašklebí se).

KELLYS sprechen über MAITE bei "Zimmer frei" - lustig :-)

18. března 2008 v 23:25 | Kellyovi |  Zápisník /pro všechny/
Myslím že u tohodle se pobavíte a taky zavzpomínáte jako už asi po milióntý na starý dobrý časy!Já se u toho bavila moooooooc:)))))))))))))))))...so hope you enjoy it:)))))))))))))))))))))
Moderátor:teď jdeme za Kellys,kdepak jsou?Joey!Angelo!Kathy!…..tak tady jsou Kelly Family….řekněte mi,jaká je Maite?
Jimmy:ona je….jak bych to řekl….jako atomová bomba,je taková fajnová…..ale ….můj Bože
Moderátor:dovede vybuchnout a pak dojde ke srážce….
Angelo:každopádně s ní není nuda
Patricia: já mám Maite moc ráda ale,někdy….jak bych to řekla….jde dost na nervy
Moderátor:nejsou takové ženy vždycky?
Patricia:já ne
Moderátor:takže….v domácnosti…..
Angelo:Maite umí vařit,uklízet a prát ………ale……nedělá to!
Patricia (nesouhlasí):Maite se super,umí svádět muže třeba tím,že umí dokonale masírovat,prostě má vysoké kvality
Paddy:telefonní účet bude vždycky vyšší,když bude u vás bydlet…má hodně přátel…
Moderátor:řekněte mi typickou historku,kde můžete říct,ano,to je celá Maite
Jimmy:….uffffff…..je tolik historek s Maite….každý den,je něco nového!
Moderátor:jen jednu
Jimmy:jo….nevím…třeba…včera…při soundcheck…mluví do mikrofonu,ale najednou,si mluví sama pro sebe něco a pak se otočí a 10 minut si maluje pusu,jako kdybychom tam nebyli…..
Paddy:vždycky chodí pozdě
Moderátor:no já jsem tu na vás taky už hodinu čekal,není to spíš nějaký irský zvyk?
Paddy+Angelo:jo irský a Kelly´s,teda náš!
Jimmy:ona je čestná,ne čestná,ale otevřená,všichni jsme takoví,kromě mě…
Moderátor:to znamená,že je správný člen rodiny?
Všichni KF:ano,absolutně!
Moderátor:tak to byli Kellys,ještě zamávejte do kamery a já se loučím.

Jimmy´s humor

18. března 2008 v 10:05 | Jim |  Kelly´s humor
Když už jsme u toho Jima tak tady máte nějaký jeho vtípky co jsem našla a taky docela vtipný fotky.Snad se to bude líbit.Vím není toho tolik jako u Paddyho no.Jo ty 2 co jsou i s tím německým originálem,to je tak jako divně přeložený ale jinak mi to nešlo a nevidím tam smysl.Takže jestli to někdo umí líp,vtipněji,budu moc ráda když mi písnete:))) zdroj: www.kellyarea.de
Jimmy,po zazpívání písně Warriors of love:je mi líto,že jste tu hrůzu museli poslouchat,ale já za to taky nemůžu!!!
Fans:Jimmy…kam jedeš?
Jimmy:To se Vás netýká a přesto mě pořád pronásledujete!
Fans:Dostaneme autogramy?
Jimmy:Nemám čas,příště!
Fans:Proč?…kam jedeš?
Jimmy:To nemůžu říct,to byste zase všichni stáli u Patricie!!!!
Fans: Jimmy...wohin fährst du?
Jimmy:" Geht euch nichts an, sonst verfolgt ihr mich wieder!
Fans: kriegen wir Fotos und Autogramme?
Jimmy: Ich habe keine Zeit...das nächste mal!
Fans: Wieso?...wohin fährst du?
Jimmy: Kann ich nicht sagen, sonst stehen wieder so viele Fans bei Patricia!!!!!
Jimmy k lidem,kteří stojí na vyvýšenině nad zámkem:tam nahoře uvidíte stejně tak hodně lidí jako dole….to není fér ti nezaplatili!!
Po krátkém odmlčení připojuje:Udělal bych to taky tak.
Jimmy zu den Leuten, die auf einer Anhöhe oberhalb des Schlosses Stehen: " Da oben stehen fast genauso viele Leute wie hier unten....das ist nicht fair....ihr habt nicht bezahlt!!"Nach einer kurzen Pause fügt er hinzu:" Würde ich auch so machen"
Jimmy k fans:Neseďte tady na tý studený zemi,je to nezdravý a pro Vás holky špatný na vaječníky!!!Já už jsem to taky jednou měl!!!!!

Jimmy a drogy!?

17. března 2008 v 10:30 | KF |  Zápisník /pro všechny/
Tohle je podle mě jedno z nejzajímavějších videjí!!!Každopádně jsem moc ráda,že to Jimmy zvládnul a že je teď spokojenej!Jukněte,čtěte a napište mi svoje názory:)
(Beckmann 26.8.2002)
Patricia:…(vytrženo z kontextu)…….nedovedla jsem si nikdy představit, že budu žít sama……..
Beckmann:Jimmy,teď se vracíme k době,kdy se Patricia odstěhovala, to pro vás nebylo lehké,jít pryč,pro vás to znamenalo velké problémy,tato neobvyklá svoboda,ta nezávislost,vy jste žil mnoho let divoce,proč to bylo pro vás tak těžké a proč to zhroucení po tom
Jimmy:ehm,jakou dobu myslíte?
Beckmann:teď o tom co jsme mluvili s Patricií,……problémy s drogami,jak jste byl pryč z domova
Jimmy:ano ok,myslím,že to byla ta doba,asi rok nebo dva potom,kdy přišel ten obrovský úspěch,blbli jsme jak šílení,tenhle životní styl pro mne nebyl to pravé,cítil jsem se divně,byl jsem ve stresu a cítil jsem se jako vyhořelý,byla to doba,kdy jsem byl zcela zmatený…….bylo pro mne normální,dělat tolik šíleností,kolik to jenom šlo….díkybohu jsem při tom nepřišel o život,dělal jsem to co mnozí mladí také dělají…pár let…..
Beckmann:Patricie,věděla jste vůbec o tom,jak se mu špatně daří?
Patricia:dozvěděla jsem se to až později,bylo to pro mne velmi těžké,protože mám přece Jimmyho ráda
Jim jí skočí do řeči:přece nebudu sourozencům říkat.Podívejte se co já teď dělám…..
Patricia:on měl starost spíše o mne…..
Beckmann:vlastně nevěděl nikdo z vaší rodiny,co se s vámi vlastně děje?
Jimmy:tak trochu viděli,že se něco děje,to se zpozoruje,že se něco změnilo,ale přece se hned nevypráví všechno rodině,máš je rád a proto si to nejhorší necháváš pro sebe,a potom až po letech se s tím vyrukuje.
Beckmann:Jimmy,jak jste se z té situace dostal,vy jste experimentoval s drogami,bral jste je,to bylo fakt tvrdý,jak jste se z toho dostal?
Jimmy:Joey mi pomohl (smích a vzájemné plácání po ramenou a dohadování,kdo měl na tom větší zásluhu)…………………..když jsem byl na triatlonu……já bych spíš dělal biatlon než triatlon…….
Beckmann:Jak s tím (drogy) dnes zacházíte?
Jimmy:opatrně,obrat přišel v momentu,kdy jsem zpozoroval,že mi to nepřináší žádné potěšení a moje tělo mi prostě řeklo -konec!
Beckmann:bylo to tak jednoduché,nepotřeboval jste žádnou pomoc?………
Jimmy:no,ale měl jsem přátele a naštěstí jsem měl jednu velice dobrou přítelkyni,která mě několikrát sebrala na ulici a odtáhla domů,protože jsem toho měl v sobě moc,myslím,že mě vzala i k sobě domů,k rodičům,byli tam ještě další přátelé,nejdůležitější byla ta přítelkyně, kterou jsem znal 5 let………i moji bratři,si všimli,že se něco děje,prostě,člověk není opravdu sám.Nejsem schopen říct,co to bylo,co to zastavilo,ale něco ve mně bylo a to šlapalo na brzdu a pomalu jsem se z toho dostával.Mám dodnes své "vlny".
Beckmann:to znamená že padáte zpět…?
Jimmy:to není žádný jednolitý proud,je to spíš vlna,a člověk cítí,že to přichází a musí dávat pozor.
Beckmann:každopádně je to tak,že když před vámi stojí sklenice piva,tak s tím nemáte žádné problémy
Jimmy:myslím že žádné,ale ….taky záleží na tom,ve které dny to je.Po pohřbu mého otce, jsem se musel napít.
JEŠTĚ ANKETA!!!!!! jen stačí kliknout na komentáře............

St.Patrick´s Day

17. března 2008 v 10:01 | Maddy |  Výročí
Dnes slaví každý správný Ir a v Dublinu se tento rok slaví už od 13.3.!!! Proto mě napadlo dát sem tuhle připomínku....
.....takže ať je tento den plný radosti,pro všechny,kdo si na tuto tradici vzpomenou:))))) a doufejme,že Paddy tento (svůj) den taky apoň trochu oslaví!
PS:ten čas letí,dnes to je už 5 let co Paddymu vyšlo In Exile...

Smile for the Picture

16. března 2008 v 17:20 | Angelo Kelly |  Lyrics
Konečně se mi dostal do rukou text Angiho novýho singlu,byla jsem na to docela zvědavá....no při tom překladu jsem kulila oči....docela ráda bych věděla co ho k tomu podnítilo.No budu se po tom pídit dál a kdyžtak dám vědět.Vy mi samozřejmě pište svoje názory! (pokud by se k Vám dostaly další texty z jeho novýho alba tak o ně moooooc prosím,ale myslím že dířv než to album vyjde to nebude:)Smile for the picture
Úsměv pro obrázek
She's a comic figure now
Ona je tu teď směšná postava
We read about it in the magazines
čteme o tom v časopisech
how she lived and died
Jak žila a zemřela
Some say she was a saint
Někdo říká,že byla svatá
other say she was a whore
Jiní říkají,že byla děvka
But in the end everybody cried
Ale na konci všichni pláčou
Won't you smile for the picture
Neusměješ se pro obrázek
While you die tonight
Ačkoliv dnes večer zemřeš
Because the world is watching
Protože svět se dívá
You know the world is watching
Ty víš,že svět se dívá

It ain't personal, don't take it wrong
Není to nic osobního,neber to špatně
I'm just trying to do my job
Jen dělám svou práci
I've got to get the picture in
Musím udělat obrázek
The people have the right to know
Lidé to mají právo vědět
Cause when you're down it makes them happy
Protože když jsi na dně jsou šťastní
Who cares if it costs a life
Kdo se stará když to stojí život
Won't you smile…
Neusměješ se…
Yoiyo ho ho
Yoiyo ho ho
Lets send a prayer
Co takhle poslat modlitbu
Ten years have passed and nothing changed
Deset let uplynulo a nic se nezměnilo
We still finance all those criminals
Stále financujeme tyto všechny kriminálníky
Cause we love to see the blood
Protože milujeme,dívat se na krev
Won't you smile...
Neusměješ se…
Yoiyo ho ho
Yoiyo ho ho
Lets send a prayer............
Co takhle poslat modlitbu…………