Únor 2009

Update 23.2.09

23. února 2009 v 13:26 | Maddy |  Co se děje u Kellys

Nové termíny Essential-Tour od Patricie:
19.04.09 19:00 Berlin
23.04.09 20:00 Melle
24.04.09 20:00 Oldenburg
25.04.09 20:00 Lübeck
24.05.09 20:00 Krefeld****************************************************************************
Musik TALK-Angelo Kelly -exkluzivní rozhovor s Angelem u příležitosti jeho koncertu ve Vídni:


-taky tu je starší rozhovor s Kathy z roku 2008 a ukázky z koncertu

Happy Birthday Jimmy!

18. února 2009 v 20:16 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Ten čas ale letí co?.........
.....Jimmy má dnes 38 let,takže aspoň takhle:hodně lásky,zdraví,štěstí a úspěchů!...be happy
Ještě jsem našla něco pěknýho na youtube,takže tady to máte:
-vtip o dvou Irech v pubu 24.8.08 Plöner Stadtfest:

-Jimmy přišel o 20 min.později-tady je jeho vysvětlení:

-10.12.08-ten slabý dětský hlásek v pozadí je Jimmyho Aimée(on jí oslovuje Amy),která chce zpívat s tatínkem...roztomilý:)

Angelův koncert na rodinné lodi

18. února 2009 v 19:55 | Angelo |  Co se děje u Kellys
Angelovo nové turné "The Traveller" je obrovský úspěch.Proto je nemyslitelné nevydat DVD z tohoto programu.Na tomto turné bere Angelo své publikum na cestu po různých scénách svého života.To je důvod,proč se rozhodl natočit speciální vystoupení na jednom z nejdůležitějších míst svého života.Na starém houseboatu "Sean O´Kelly."Místnost ve které budu hrát,je plná vzpomínek.Tam jsem se učil hrát na různé nástroje a je to místnost,kde jsme natáčeli mé nejoblíbenější Kelly album-Keep on Singing."


Angelo na začátku vysvětlí publiku,proč první dvě vystoupení budou v angličtině a druhé dvě v němčině.A na konci budete mít možnost sledovat DVD v obou jazycích.Množství lístků bude velmi omezeno,z toho důvodu,že se nejedná o normální místo.Začnou se prodávat 18.2.09.

Dates / Termine:


FR 03.04.2009 (20:00) (Englisch)
SA 04.04.2009 (20:00) (Englisch)
SO 05.04.2009 (15:00) (Deutsch)
SO 05.04.2009 (20:00) (Deutsch)


City / Stadt:


Speyer


Location / Ort:


Sean O Kelly - Technik Museum Speyer


Ticketpreis:


39,00 €Update 17.2.2009

17. února 2009 v 0:02 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Jen malé upozornění....na můj blog o Johnovi a Maite jsem přidala další Maitin rozhovor

Z Mnichova do Toga: Nemůžeme zapomenout na ty nejchudší

16. února 2009 v 23:56 | kath.net |  Články a rozhovory:)))
Tady je jeden starší rozhovor s Florentem,pocity z toho mám docela divný...hehe...no jako bych četla slova Paddyho..(vlastně Johna Paula...),posuďte sami.

28.června 2004

Rozhovor s Florentem Raimondem: S "Cestou milosrdenství" chci spolu s mými přáteli z kath.net,Amici di Dio a Kelly Family přispět k nové evangelizaci.
KATH.NET:Florente,ty jsi byl nějaký čas v Africe začleněn do jednoho sociálního projektu.Jak jsi na něj narazil a co motivovalo tebe,velmi dobře placeného člověka vše opustit a pracovat zadarmo v Africe?
Florent:Jako francouzský telekomunikační inženýr v Mnichově jsem měl velmi dobrý plat,poznával mnoho přátel,měl zajímavé aktivity.taky jsem se pravidelně účastnil poutí a náboženských sezení.Ale stále jsem se znovu vracel ke všedním věcem,kde měl Bůh v mém srdci jen málo místa.Chtěl jsem být pánem svého času.Již dlouho se za mne moji přátelé i matka modlili.Věřím,že mi to umožnilo znovu nalézt ve tmě světlo.Rozhodl jsem se,že musím radikálně změnit svůj život jinak nebudu nikdy šťastný a obrátit se k Bohu.
Ten radikální řez byl pro mne samozřejmě velmi těžký,když člověk žije s těmi všemi příjemnými vymoženostmi.Potřeboval jsem trochu času,abych vše opustil a vydal se na cestu svobody.To pro mne znamená,že starý člověk musel zemřít,aby mohl najít krok za krokem skrze Boha pramen života.Došel jsem k rozhodnutí,že musím odjet do zahraničí a být tam činný jako misionář.Chtěl jsem zažít tu oddanost,seznamovat se s myslet tak,dva roky života obětovat,odstranit v sobě vliv Evropy a znovu v sobě objevit to pravé Boží dítě.
Díky Boží prozřetelnosti jsem se dozvěděl o Medjugorje a bratrech komunity St.Jean a projektu v Togu-stavbě univerzitní fary.Celé to je veliká misie a Togu mnoho přinese.Pro mne je to obrovská priorita.Nemůžeme zapomenout na ty nejchudší a na ty,kteří nejsou tak svobodní,jak by chtěli.Mladí lidé,které jsem tam mohl poznat jsou opravdu úžasní.
KATH.NET:O co jde v tom projektu?Co přesně děláš?
Florent:V tomto projektu jde o založení univerzitní fary pro asi 2000 studentů ve spolupráci s lidmi,kteří trochu více vidí do ekonomie v Togu.Jako jeden z důležitých bodů v této souvislosti,bych rád pomohl lidu Toga vyléčit rány,které vznikly z naprostého oddělení práce a víry.Je plánována řada přednášek,semináře,výstavy,kulturní akce,které pomohou uskutečnit cíle nové vznikajícího centra St.Jean.Konkrétně teď pracuji s bratry na vedení stavby,dělám účetnictví a starám se o komunikaci.
KATH.NET:Ty budeš v příštích měsících v rámci "Cesty milosrdenství" představovat tento projekt při mnoha akcích a koncertech.Co je cílem tohoto turné?
Florent:Můj první cíl je,vyprávět o mé víře a projektu."Cestou milosrdenství" bych chtěl spolu s mými přáteli z Kath.net,Amici di Dio a Kelly Family přispět k rozšíření křesťanství,slovy Papeže Jana Pavla II.Účast na Africkém projektu,síla modlitby,kvalita a krása hudby,by měly o naší víře podat svědectví.Nové solo písně Maite,bezvadný program nové skupiny "The Angels",Boží milosrdenství a Maitino vyprávění o Togu budou doufejme novými impulsy pro všechny,kteří se našeho turné zúčastní.

Making of La Patata-sestřih

8. února 2009 v 0:03 | KF |  Zápisník /pro všechny/
....tohle je fakt moc pěkný video...Patricia je roztomile zmatena....Paddy je zase uplně k sežrání....jooo a identifikuje někdo z Vás to jídlo co má na stole(já rozeznám jen špagety a pak cosi...)?

Update 7.2.2009

7. února 2009 v 23:39 | Maddy |  Co se děje u Kellys
dnes nabízím Angelovo video s písní Daughter od Pearl Jam...jenom tak...je to docela pěkný:)


....a tady najdete videa,kde Maite předvádí,jak se baví ve volných chvílích(a taky uvidíte jak vypadá její kuchyň):

Dodatek k Medjugorje

3. února 2009 v 18:32 | John Paul Mary |  Paddy´s faith
Tohle je docela pěkný video,myslím,že to dělá ta intimní atmosféra že Paddy není takovej strnulej jako potom na pódiu.Je to fakt hezký,moc se mi líbí že jsou všichni tak nadšený.


Paddy stále zpívá

3. února 2009 v 18:24 | St.Jean |  Paddy´s faith
Tyhle fotky mi asi před tejdnem poslala jedna holčina z Německa.Jak vidíme,Paddy ve svém novém životě rozhodně muzikálně nezahálí.


Update 3.2.2009

3. února 2009 v 18:04 | Maddy |  Co se děje u Kellys
Konečně mám po zkouškovém,které naštěstí dopadlo dobře i když to bylo sem tam o nervy a můžu zase čile blogovat.Nejdřív bych chtěla všem poděkovat za podporu a všchna přání,ať co se týče Vánoc a k narozeninám,které jsem měla nedávno.Vážím si toho!Tak a tady je pár záležitostí z minulého měsíce:
Angelo poctil v uplynulém měsíci ČR zase svou návštěvou.A vydal CD Live in Madrid,které je možné koupit v jeho online-shopu.

Joey a extrémy,ve kterých si libuje.Jeho úspěšný účasti na Fulda Challenge 2009 byl plnej internet.

Joeyho team na prvním místě Fulda Challenge 2009
Joey Kelly a Heidrum Kuhlmann se postarali o vítězství svého týmu v arktickém desetiboji Fulda Challenge 2009 v Yukonu,kde se soutěžilo v teplotách až -33 stupňů .Po všech disciplínách jsou známy tyto konečné výsledky:

1) Team Kelly 90
2) Team Lassen 76
3) Team Erdmann 71
4) Team Brezska 68
5) Team Bobic 67
6) Team Riedel 59
V závodě jetnotlivců v kategorii muži obsadil Joey třetí místo,kvůli nehodě se svým ATV.Skutečnost,že mu uniklo první místo v závodě jetnotlivců,ho dost mrzela,a okomentoval to takto: "Pěkně mě štve,že jsem to dneska podělal". Ale:"Je fajn že už nemusím své ženě kupovat na letišti dárek,dostane zlatý nuget".

Dále Joey samozřejmě stále trénuje Rainera Callmunda a na www.ironcalli.de je pár dalších docela pěknejch videí.Dokonce i video se známou Kellyovic plachetnicí Santa Barbara Ann.
-Maite má nový web: http://www.maitestarkelly.com/