Duben 2009

Loreley 2000

26. dubna 2009 v 21:03 | KF |  Paddy in videos
Našla jsem docela hezký videa,i když ta obrazová kvalita nic moc,je to sem tam i k pobavení,Paddy tu zase zapomíná text a projevuje se jako ten,kdo to tam vede:))))


Calling Heaven (Soundcheck)

San Jose and Little Drummer Boy (Soundcheck)

One more freaking dollar-live

...enjoy it:)

Angi photos-2.4.09 Speyer

25. dubna 2009 v 19:40 | Angelo Kelly myspace |  Zápisník /pro všechny/
Hezký fotečky Angela s vrtulníkem:)))

zdroj:Angi´s myspace

8 otázek pro Angela

21. dubna 2009 v 23:35 | od MoreThanAnAngel |  Články a rozhovory:)))
1.Jaké jsou tři věci,které by sis s tebou rozhodně nevzal na pustý ostrov?
Angelo:televizi,internet,mobil.

2.Co ti leží doma u postele?
Angelo:Bible.

3.Povíš nám o svém životním mottu?
Angelo:Nemám žádné.Také nevěřím,že životní motto může život nějak ovlivnit.Život je tak úžasný a různorodý,že se nedá vyjádřit v jedné větě.Ale jedna věta,kterou říkal často můj otec mi vlastně připadá trefná:"Dej deset,ale očekávej jeden."To je v dnešní době těžké,ale velmi důležité,když člověk někomu něco dá,aniž by za to něco očekával.

4.Kdyby sis mohl na jeden týden zkusit nějaké povolání,co by to bylo?
Angelo:Vyměnil bych si to s uklízečkou na veřejných záchodcích.Myslím,že tem může člověk zažít dost zajímavého.
5.Komu bys rád někdy řekl svůj názor?Proč?
Angelo:Pink!Protože si myslím,že Pink má možnost stát se bezvadnou umělkyní,je opravdu talentovaná,její koncerty jsou báječné a umí vystupovat v médiích.Je to taková dnešní Janis Joplin.Ona sama potvrzuje opak takové Britney Spears.Pink má moc pěkný hlas a mohla by v hudebním světě klidně být na takové výši jako Britney.

6.Máš pro nás nějaký tip do budoucna?
Angelo:Mít děti!To je to největší,co může člověk v životě mít.Největší dar.

7.Kde byla tvá poslední dovolená?
Angelo:Já mám dovolenou opravdu jen velmi málo.ale kdybych měl teď dovolenou,jel bych do Irska:ale moje poslední dovolená byla opravdu už před pár lety.

8.Co bys chtěl v životě určitě ještě jednou zkusit?
Angelo:Potápění,to by mě bavilo.

zdroj: www.kellyarea.de and Diana

Paddy Kelly-some memories

20. dubna 2009 v 19:15 | colognegirl |  Videos for Paddy by fans

....další fakt dost povedený video.Stojí za podívání:))))

Paddy Kelly-Funny

20. dubna 2009 v 15:20 | Oweni10 |  Videos for Paddy by fans
Našla jsem několik fakt moc hezkej videí....takže to sem budu dávat postupně:)))
Myslím že tohle je fakt dobrá prácička.Jukněte........

.....fáááákt bezvadný záběry!

Paddyho solo vystoupení

19. dubna 2009 v 22:53 | PK |  Paddy´s activities
01.12.00 Remagen
21.07.01 Linz

29.05.03 Wien

31.05.03 Essen (YOU-Messe)
08.08.03 Altötting

06.09.2003 Wien (Mariä Namen Feier)

31.10.03 Paris
30.11.03 Den Bosch
11.06.04 Wiesbaden
21.06.04 Lyon
23.06.04 Paris
25.06.04 Wien
15.07.04 Köln (Chorfestival)
04.08.04 Le Puy
07.10.04 Rom


už jako mnich:

4. a 5.8.08 Medjugorje

5.4.09 WJT München
25.4.09 Slovenia

Pokud víte ještě o nějakých vystoupeních,napište,budu ráda:))A pokud jste na některém byli a máte nějakej super zážitek o který se chcete podělit,pište taky.Jsem zvědavá:)


zdroj:dorispaddykellypage

Jimmy Kelly:Svatí mne fascinují

19. dubna 2009 v 22:42 | Jimmy and Kath.net |  Články a rozhovory:)))
Jeho vzory,fanoušci a víraKath.net:Jsi vzorem pro mnoho mladých lidí.Jak se s tím vyrovnáváš a co chceš svým fanouškům předat?
Jimmy:Myslím,že nejsem vzorem.Snažím se dětem předat víru,ale vzor nejsem.

Kath.net:Chtěl bys svým fans také něco zprostředkovat?
Jimmy:Nepředávám svým fanouškům poselství.Sám hledám.Hudba je pro mne prostředek komunikace.Je nutné jako umělec komunikovat,aby se člověk mohl podívat taky na sebe,kde stojí.Když malíř maluje obrazy,je to jako zrcadlo.Tím je hudba pro mne.

Kath.net:Ty jsi katolík.Jak ses k tomu dostal?
Jimmy:Jsem katolík,protože moji rodiče byli katolíky.Chodil jsem do dvanácti let každý den do kostela.Teď už dva roky chodím znovu a je to víc než tradice,jsem o tom přesvědčen.


Kath.net:To bylo důvodem k této změně?
Jimmy:Byla doba,kdy jsem se skoro úplně zničil.Něco v tobě ti to ale nedovolí.Někdy jsem se ptal ,proč.A začal jsem přemýšlet.Nechci ale otevřeně říct,co jsem zažil.Všechno,co chci sdílet s ostatními,můžete slyšet v mých písních a je toho celkem dost.

Kath.net:Ty někdy býváš v klášteře.Co se ti na tom tak líbí?
Jimmy:Potřeboval jsem trochu klidu.Chtěl bych se tím více zabývat,abych si vše lépe uvědomoval.Hledám,co je moje víra.V klášteře nacházím mír a klid.To mi pomáhá růst v mé víře.

Kath.net:Co se ti líbí v katolickém kostele?
Jimmy:Jsem fascinován svatými.Miluji jejich příběhy.Teď mne fascinují svatí jako Maxmilian Kolbe nebo Theresa z Lisieux.Také věřím,že takoví lidé stále existují.Pomáhají mi pochopit sebe samého.Jsou neobyčejně fascinující.

Kath.net:Se kterým člověkem bys dnes rád šel na večeři?
Jimmy:Těch je mnoho,teď bych mohl jmenovat Bona z U2,ale nejradši bych byl teď v Irsku a šel na večeři s kamarádem odtamtud.
No tak zatím aspoň tohle(s tím klášterem mě to docela překvapilo),moc mě mrzí že tu nejsem víc,protože materiálů je dost:)))Budu se snažit na tom zapracovat:)))Jo někdo tu chtěl rozhovor s Angelem.Náhodou jsem jeden (i když dost krátkej) dnes našla takže ho přeložím a dám to sem.
zatím pa
Vaše Maddy

Diözesaner Weltjugendtag in München am 5. April 2009

13. dubna 2009 v 14:47 | Gabi Weiß |  Paddy´s faith
Vím že toho byly už všechny Kelly stránky plný,ale tak Vám to aspoň přeložím: ))) Musím říct,že Paddy zase celkem překvapil.Ale pozitivně.Vždycky jsem ráda,když se někde objeví : ))

Diözesaner Weltjugendtag in München am 5. April 2009
I s filmovými a hudebními hvězdami

Diecézní Světový den mládeže přitahuje tisíce mladých
"Od jednoho vrcholu k dalšímu" - to by mohlo být motto letošního 24. Světového dne mladých (WJT) v Mnichově. Ve skutečnosti byl pořádán s odkazem na citát z Pavlovy epištoly Timoteovi:"Naději máme v Bohu živém." (1 Tim 4,10).Shromáždění mladých křesťanů dávalo jasně najevo,že tak chce činiti právě v naší pesimistické době.
WTJ začal na Květnou neděli 5.4.2009 v 10 hodin mší svatou v mnichovském Dómu,kterou vedl aribiskup Reinhard Marx.Poté se přítomní odebrali k vydatnému obědu do menzy Edith-Stein gymnázia.Než začal hlavní program,vystoupila skupina Search & Rescue" s rockovými chvalozpěvy.Účatníci se také mohli podívat na rozhovory,svědectví,fotky a film,které byli připomínkou velkého WTJ v Sydney před rokem.Dále vystoupily duchovní společenství a hnutí,které krátce představily svůj život a aktivity.Kolem 15 hodiny vstoupil na podium mnichovský arcibiskup Reinhard Marx s výkladem o poselství Papeže Benedikta XXIV.
Poté šli všichni v procesí do mnichovského Jugendkirche na odpolední pobožnost.Po přestávce na kávu pokračoval s novou energií program dále.Hosté z JUGEND 2000 z New Yorku představili nový projekt "The Human Experience" ,který bylo možné večer shlédnout.Tvůrci snímku Jeff a Cliff také povídali ostatním o své práci v Bronxu.
V 18.30 začal nejočekávanější vrchol programu:vytoužený speciální host vstoupil na podium:Bratr John Paul Mary (CSJ) je řádové jméno tohoto mnicha,ale mnozí ho znají jako Paddyho Kelly,když spolu se svou rodinou jezdil po celém světě a útočil na všechny hitparády.Ale tento skromný muž se nechtěl bavit o svém dřívějším úspěchu ani o milionech prodaných alb,nýbrž poskytl své svědectví o obratu k Bohu,o své současné cestě,o hlasu Panny Marie,která pomohla mladému muži když chtěl ukončit život skokem z okna a zavedla jej do kláštera.Bratr John Paul Mary jen nevyprávěl,ale také zazpíval několik písní.Z modliteb a písní bylo možno vycítit,jak se tento muž stal světovou hvězdou.Sotva někoho z přítomných nechalo jeho odvážné vyprávění o povolání Bohem nedotčeno.
Oficiálně zkončilo shromáždění tímto velkolepým svědectvím,ale jen málo návštěvníků si nechalo ujít film "The Human Experience".Ten vypráví o dvou mladých mužích,kteří chtějí něco opravdu zažít,a kteří mají existenciální otázky "Kdo jsem?Odkud přicházím?Co je smyslem života?"Proto chtějí bratři vyzkoušet všechny stránky života.Cestují tedy do kolonií nemocných leprou v Africe,do dětských domovů v Peru,žijí jako bezdomovci na ulicích New Yorku.Mluví také o důležitosti starat se o staré lidi a o ty odkázané na druhé,které nikdy nezažili.Scénou velkého a velkolepého odpuštění f ilm končí.Bratři sami kladou otázky divákům po filmu:"Chtěli jsme natočit Pro-Life-Film aniž bychom použili slovo "potrat",odpovídají na otázku,co bylo cílem filmu.

Tímto výrokem hodným k zamyšlení již 24.WJT opravdu končil.A příští bude jistě zase tak hezkým zážitkem!Kathrin Schönauer z JUGEND 2000,hlavní organizátorka těchto dnů dala najevo své potěšení,že přišlo více než 700 mladých:"Tento rok máme obrovskou pozitivní odezvu z celého světa.Tato odezva nám dává chuť dále pořádat Dny mladých a vnést je i do našeho arcibiskupství.

Bericht: Gabi Weiß

Zdroj:

Pěkné Velikonoce:)))

12. dubna 2009 v 18:46 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Ahojky,
.....přeji všem ať si užijou Velikonoce co nejlépe:))) Hodně sluníčka!

Update 12.4.2009

12. dubna 2009 v 18:29 | Maddy |  Co se děje u Kellys
Nazdárek,vím že jsem tu zase pěkně dlouho nebyla,takže se moc omlouvám, tak teď už rychle přidávám,co jsem zmeškala

Patty´s newsletter z 2.4.09

Ahoj všichni,
Ano,už je to dlouho….
Ale mám pro Vás překvapení!
Když Vám píšu tenhle newsletter,všude kolem mne jsou chuchvalce prachu,papíry,krabice,hudební nástroje,kostýmy….to je ale nepořádek.Uklízím svou pracovnu i studio -uff-To je ono!!!A bude tu uklizeno!(Denis mi koupil dva nové přístěnky z Ikey).
Miluji pořádek ve svém domě,ale byla jsem velmi zaměstnaná přípravou programu na "Essential Tour",výběrem písní,zkouškami,jejich učením,posloucháním co zní lépe a tak.Mezi tím musím být také matkou!

Dobře,takže co je za novinky….
Nejdříve termíny koncertů.Můžete se podívat na můj web na nové datumy (Halle,Berlín,Melle,Oldenburg…..).

Pracujeme na následujících městech:
Siegen, 14.5.09
Dinslaken,22.8.09
Upozornění:tato města nejsou ještě 100% jistá.

Jak jste možná slyšeli,koncert v Planningenu byl báječný.Nebylo mi úplně dobře,ale vše se povedlo."Essential Tour" je druh hudební biografie/historické cesty,jak jezdíme různými městy a místy mého dětství a mládí.Zpívám písně z té doby (v šesti jazycích) a vyprávím krátké příběhy a vzpomínky.
Může to trvat do noci…přineste si spacáky: ))

Tak a teď to překvapení:
Nahrála jsem pro Vás nové Maxi CD.Denis mě přesvědčil,abych šla do studia a nahrála 5 písní z "Essential Tour"!A teď tato nahrávka putuje Německem ve žlutých poštovních vozech-je to osud.Doufám,že už bude k dostání v Halle na našem 1.koncertě.
Tak,toho hezkého bylo dost: ))
Budu pokračovat v úklidu svého nepořádku a moc se těším na turné.V Planningenu to bylo báječné a byla jsem šťastná,že slyším pozitivní odezvu.Jedna dívka mi řekla:"bylo hrozné jet sem 10 hodin,ale přijedu kdykoliv znovu."
Dobře,věřím že už nebude potřeba jet tak daleko!

Teď je těžší doba díky recesi,ale já pokračuji ve zpěvu.Hudba je pro mne základem,jako chléb,voda a Bůh.Nedovedu si představit život bez květinového parfému,smíchu dětí,písní,lásky,víry,naděje a hudby.Tyto věci dělají náš život zvláštní a krásný.
Oh,a ještě něco,nakonec ještě jeden pozitivní aspekt recese-jsou to snižující se ceny paliva.Jistě dobré pro Kelly fans při jízdě 10 hodin a více!

Děkuji Vám za vše.
Všem Vám žehnej Bůh!
Patricia Kelly

PS:Je tu ještě jiné překvapení na CD.schválně jestli ho najdete.OK napovím:Je to ve 4.písni.Užijte si to!Doufám,že se Vám to bude líbit!
Zdroj:Patricia Kelly site

Pattyno přání k Velikonocům, 8.4.09
May Peace,Love and Hope………….
Moji drazí,
Naše zavazadla jsou zabalena a připravena,jen je dát do auta,kterým naše rodina tyto Velikonoce znovu po mnoha letech na naším duchovním otcem (katolickým farářem).Oddával nás před osmi lety.Jaký to dar.
Chci Vám popřát krásné Velikonoce.Křesťanům,ne-křesťanům-budhistům,atejistům i všem ostatním!Ať mír,láska a naděje naplní Vaše srdce následující dny.A samozřejmě to co je také důležité,odpočiňte si.
S láskou,
Patricia Kelly
Zdroj:Patricia Kelly myspace

Novinky od Joeye:
Thomas Stachelhaus oslavil 3.4.09 své 50.narozeniny.

Tento vynikající fotograf provázel Kelly Family od počátků jejich úspěšné kariéry a za tu dobu vytvořil bezpočet krásných fotografií.Thomas zná jako Joey skoro všechny pouště tohoto světa,jelikož je s Joeyem proběhl a také zde fotil…….mnohokrát díky Thomasi,pokračuj!

Fisherman´s Friend Strongman Run 2009 auf dem Weeze Airport
Strongman Run 2009-nejnáročnější běh všech dob
Před tímto závodem se ještě Joey účastnil běhu v Essenu,poslední víkend byl pro stanici SAT1 48 hodin vzhůru pro vědecké účely….jeho běh pouští na Libyen-Challenge si Joey opravdu užil a mohl být se svým časem opravdu spokojen.
Při Fisherman´s Friend Strongman Run byl závod dlouhý asi 18 km ve dvou kolech po 9 km a vedl přes pole a 32 překážek.15 bylo v prvním kole a 17 ve druhém.Na programu byl také šplh.Účastníci,kterým závod trval přes 3,5 hodiny byli vyřazeni z hodnocení,ale závod mohli dokončit.Joey se účastnil poprvé a do cíle doběhl s časem 2,06 hod.


Maite´s newsletter
Jak jsme slíbili v roce 2009 bude Maite vystupovat.Ale přípravy jdou pomalu.Nicméně pro Vás se můžete těšit na mnohá překvapení.Tady je malá ochutnávka toho,co můžete očekávat.

The unofficial album
Maite konečně natočila nové písně.Po opakovaných žádostech jejích fanoušků se MSK Team rozhodl vydat pět písní právě pro fans a jsou to písně nejvyšší úrovně.Maite pracuje na dalších písních a sní o oficiálním albu,které by mohlo vyjít v roce 2010.Fans si zatím budou moct vychutnat toto malé báječné album,které je možné si objednat na webu Maite a nebo si ho koupit jen na koncertech.

The unofficial album
1. What have I done
2. What can I say
3. Had about enough
4. If it's all about dying
5. In the arms

-stojí 10 Eur.

Tour and Diary

Tam si můžete poslechnout dva nové songy:What can I say a What have I done

SAT 1 - Frühstücksfernsehen
Od 20.do 24.4. tu můžete vidět Maite každé ráno jako Promi trainee.

Merchandise
The Maite Kelly shop
http://www.maitestarkelly.com/shop/ je již online!

Wissenshunger na Youtube
Part 1.
Part 2.

Jste pro mne důležití
Po několika komentářích a otázkách ohledně koncertů se Maite rozhodla že sedadla v prvních řadách budou rezervována pro tělesně postižené fanoušky.

Rodinné vstupenky od 10.4. do 20.4.
Takhle celá rodina může navštívit Maitin koncert,nabízíme vstupenky na koncet v Leipzigu,Bad Lobensteinu a Berlíně.Kdo si koupí 3 lístky,dostane 4.zdarma!K objednání pište na tickets@maitestarkelly.com a musíte uvést:
-název události
-číslo lístku
-jméno a přímení
-adresu a telefon
Poté dostanete potvrzující mail i s číslem bankovního účtu pro platbu.

FAQ
Maite již odpověděla na mnoho vašich otázek- http://www.maitestarkelly.com/de/kontakt/faq.html

Sprechplanet
52 minutový rozhovor s Maite - http://www.sprechplanet.de/n-aktuelle.htm

Krásné Velikonoce Všem
Váš Maite Star Kelly Team


Apríííl

1. dubna 2009 v 10:05 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Ahojky,
přeju všem pěknej 1.apríl:)))))) Jen by mě při týhle příležitosti zajímalo,jestli Vás někdy někdo vyvedl aprílem a jakým buď dnes,nebo někdy v minulosti.U mě se přiznám se to moc nestává.Většinou to poznám,takže jsem zvědavá na dnešek-jak bude probíhat.
U mě to bylo naposled minulej rok(ale nebylo to nic hroznýho),mamka mi volala,že jí někdo dal štěňátko Baseta a že ho nemůže mít a tak si pro něj mám hned jet.Mluvila fakt dost vážně a já jí to věřila a začala se bránit:)Ne že bych malý pejsky neměla ráda,ale mám králíka a ten by se dost bál a stále jsem jí to vymlouvala.Nechala mě v tom asi 10 minut.A já si ani nevzpomněla,co že je to vlastně za den:))Takže to je můj poslední apríl.Večer napíšu,jak to dnes dopadlo.
A vy,co máte chuť něco napsat,jen do toho,budu ráda.