Říjen 2009

Zase něco s Maite

27. října 2009 v 18:00 | mk |  Co se děje u Kellys
Tady na tom linku dole si můžete poslechnout písničku od Maite,kterou nazpívala jako hlavní song k Tinkerbell;jmenuje se Ein Freund,der zu dir steht!,tedy Přítel,který stojí při tobě!
A myslím že děti z toho budou mít taky radost:))
Jinak se objevilo docela dost jak propagačních tak i kritických článků na takshow Frauenzimmer,docela se divím,že to tak rozebíraj....mno už vidím,jak za pár měsíců nebo let bude takovej podobnej pořad i u nás,jen ta Maite tam nebude......odkazy tady:-----thanks a lot Anita:))))

Update k 25.10.09

25. října 2009 v 19:20 | maite,Backyard Kellys and angi |  Co se děje u Kellys
Maite Kelly si přeje ještě vystoupit s celou rodinou
Zpěvačka Maite Kelly by ještě jednou ráda stála se sourozenci na jevišti."Přála bych si ještě jeden koncert nebo možná třeba čtyři velká vystoupení v Německu s celou rodinou",řekla zpravodajské agentuře ddp.To všechno je ale ve hvězdách a Maite jde svou vlastní cestou.
Momentálně má plné ruce práce;zkouší hlavní roli v muzikálu Hairspray,který bude mít 6.12. premiéru,v pondělí 26.10.,vystupuje v odpolední talkshow Frauenzimmer.Kromě toho má rodinu a 2 děti a prozradila,že příští rok možná vyjde její nové album.

Domov důchodců se změnil na irskou hospodu
Autor:Andreas Gabbert, 23.10.09
Düren.Jako pokusní králíci se možná cítili obyvatelé domova důchodců Sv.Anny.Bylo pro ně připraveno velké překvapení.
Atmosféra tu byla jako v irské hospodě,když se tu Backyard Kellys rozhodli uspořádat koncert.Jimmy Kelly tady byl již v květnu hostem,ale rezignoval na to,znovu přijet.Nakonec přijel na přímluvu opatrovatele Thomase Schmize."Nemyslel jsem to tehdy tak úplně vážně,máme radost,že tu znovu jsme," řekl Jimmy na pozdrav.
Vzal s sebou svou ženu Meike a bratrance Adama s jeho ženou Jessicou.Tito čtyři začínají od 29.10 své turné.Pozvání z domova důchodců tedy nepřišlo moc vhod,ale aspoň si zde mohli hudebníci vyzkoušet působení svých písní na publikum.
"Jste teď jako naši pokusní králíci", vysvětlil Jimmy seniorům.V tomto případě ale Kellys nepoužili své další vtipy.
Jimmy chtěl na turné vlastně sám,ale život mu plány změnil.
Jimmy hraje na foukací harmoniku,Meike na akordeon,Adam na kytaru a Jessica na housle.Všem bylo rychle jasné,že si velmi dobře vyhovují a tak uspořádali turné "Back to the Roots".Repertoár sahá od irské a americké country a bluegrass k věcem,které jsme sami složili,řekla Meike.Také jsem ráda,že se koncert jak obyvatelům domova i ošetřovatelům líbil.
V budoucnu chce Jimmy Kelly častěji vystupovat se svou ženou."Doufám,že jí to přišlo k chuti (pozn.doslova)." Také by se mu líbilo,kdyby s nimi někdy vystupovali i jejich děti.

Angelo předvedl svou "Rejoice and be glad" na irskou (dá se snad říct) kytaru Bouzouki od Folkfriends

---Anita,thanks a lot:))))


Kathy Kelly Promidinner

23. října 2009 v 20:22 | kathy |  Co se děje u Kellys
Tady jsou moc hezká videa s Kathy a je tu moc pěkně ukázanej Gymnich,tak se můžete podívat.Tady je takovej stručnej překládek:

Říká se tam,že Kathy normálně žije v Irsku,ale když je v Německu,bydlí na zámku Gymnich,taky o jejím impozantním talentu…..
-moc hezký je jak se tam snaží luxovat,pak mluví o hudbě a ukazuje zámek,což mi přijde moc hezký a co bude vařit a tak.
Pak už se nakupuje a vaří,v kuchyni se objevil i Sean( v roli kuchtíka:)),říkám si,týýjo ten vyrostl co???A co říkáte na Kathyny recepty?


part 1.

part 2.

part 3.
part 4.

Paddy- Krakow 17.10.09

18. října 2009 v 20:51 | jpm |  Paddy´s faith
Koukám do mailu a jaký to překvápko:)))) I přes ty zvěsti John Paul Mary do Krakowa zavítal a energie z něj jen sršela:)))...Veru díky,jsi zlato:))

Něco od Maite a její rodinky:))

18. října 2009 v 20:33 | family Raimond |  Co se děje u Kellys

Tady je moc hezký odkaz na Maitino rodinné video.Můžete se podívat,jak se Maite se svou rodinou baví a hlavně jakou roztomilou aktivitu zase připravila pro svoje holčičky.Ty mi mimochodem připadají hrozně podobné,jako dvojčata:)))


-jinak na Maitině stránce je ještě další nové video z "Frauenzimmer" ale teď mi to nějak nejde otevřít....

Barby Kelly-proměny

15. října 2009 v 21:24 | bk |  Some funny/nice pics
A pokračujeme v proměnách...


Promo video na "Hairspray"

13. října 2009 v 23:22 | maite and co. |  Co se děje u Kellys
Jak tak brouzdám nočním netem,narazila jsem na promo video na muzikál s Maite....musím říct,podle těch ukázek,docela "crazy" nic jinýho asi říct nejde:)))...takže můžete juknout:)

Paddy vystoupí v Krakowě

13. října 2009 v 20:55 | Ks. Jan Dubas SDB |  Paddy´s faith

Nechce se tomu skoro věřit, na polské stránce http://parafia.salezjanie.krakow.pl/ se v rámci dlouhého farního oznámení úplně dole objevilo,že Paddy (teda br.John paul Mary) vystoupí ve farnosti św. Stanisława Kostki w Krakowie na Dębnikach v sobotu 17.10.2009 v 19.00 hod.kde si účastníci budou moci poslechnout jeho koncert, svědectví a modlitby.

Tak co tomu říkáte?Třeba s tím katolickým popem prorazí.....

Veru,díky za info:))
-photo from Alina,thx a lot:)


JPM-Paray le Monial

10. října 2009 v 20:56 | jpm |  Paddy´s faith

k tomu můžu říct jen to,že jsem šťastná,že stále vystupuje:)

John Paul Mary-Slovenia

10. října 2009 v 20:38 | jpm |  Paddy´s faith
part1.part 2.
-thanks a lot Ramon:)


Paddy v Paderbornu

10. října 2009 v 20:32 | jpm |  Paddy´s faith
Paderborn
Řádový mnich Paddy Kelly navštívil Libori
Byl dlouho na jevišti jako doma,teď se cítí dobře ve francouzském řádu St.Jean.V Paderbornu navštívila ex-popstar monsignora Georga Austena,generálního sekretáře dobročinné organizace Bonifatiuswerks.Jeho pocit z Libori: "Velmi pozitivní".


29.7.09
Modlitby k svátku Libori
Diaspora kdysi znamenala území,kde katolíci jsou v menšině,zatímco dnes se nacházejí křesťané v menšině vůči nevěřícím.To vyžaduje od katolíků jiný přístup.Hlavním úkolem katolíků je zajistit předávání víry v nekřesťanské populaci.
Bratr John Paul Mary při této příležitosti vystoupil a podpořil organizaci Bonifatiuswerks.Ex-popstar se uzavřela do francouzského řádu St.Jean,aby našla svůj klid ve víře.

Konečně jsem tady:)))))

10. října 2009 v 19:49 | Maddy |  Zápisník /pro všechny/
Ahojky,
Táááák konečně je čas taky na blog,jak mi to chybělo!!!Jsem sice už nějakej ten týden doma,ale co jsem přijela,tak tu mám stále nějaké starosti a dooost povinností.Doufám pevně,že teď už to bude lepší.V létě jsem nedělala jen na svojí bakalářce,ale i na různých překladech a článcích,takže tu toho bude brzo plno,i když bohužel žádné převratné novinky nemám.
Šoupnu sem pár těch letních věcí,abych to tu trochu dohnala.Jen to všechno trochu shrnu.Jo kdo by chtěl vidět fotky z léta nebo tak,jsou na facebooku,stačí si mě najít:))

Angelo i Maite mají nově udělané stránky,myslím že u Maite je ten zásah o trochu větší.No je vidět,že přes léto nezaháleli.

Patricia mile překvapila svou rolí v muzikálu Vom Geist der Weihnachten,kde hraje anděla.
kde: Düsseldorf, Capitol Theater
kdy:premiéra je 26.listopadu,pak se hraje každý den kromě pondělí až do konce prosince.
Jimmy a jeho další CD: LIVE-Album "ROOTS - diggin' deeper". Album obsahuje 10 písní mimo jiné taky "Ochos Negros" (které nahrál s Patricií), "Beautiful Mornin'", "Shenandoah" a "Carrickfergus".
Další informace jsou dostupné na www.plattenhandlung.de
Angelovo CD LIVE IN WARSAW bude k dostání od 29.října na turné.Na jeho stránce myspace je malá ochutnávka http://www.myspace.com/angelokelly

-něco o Johnovi a Maite je na mým blogu o nich:)

PS: léto Johna Paula Maryho zmapuju zvlášť,a že toho bylo co???:)))