Září 2011


Photos of Sean´s graduation party:)

27. září 2011 v 19:09 | sk |  Co se děje u Kellys
...tak malý Seanie nám už vyrostl v maturanta:)))

.....z takového malého klučiny....


.....už je to dospělej kluk. Myslím že Kathy může být pyšná:))
A co vy? Co na Seana říkáte? :)

-pics: Kathy´s facebook and friend Annete

Paddy zazpíval při návštěvě Papeže v Etzelsbachu-Update

24. září 2011 v 17:42 | alexmama |  Paddy´s activities
...zatím jsem našla jen jedno a krátké...když budou další,dám je sem:)

http://www.youtube.com/watch?v=aJc30GNJ4s8

http://www.youtube.com/watch?v=8okqpPSIdPQ

http://www.youtube.com/watch?v=FZA6yw5O2Ao


....pokud by videa nešla pustit tady tak jsem přidala odkazy na youtubeMrkající

Maite na Oktoberfestu 2011-fotos

20. září 2011 v 11:57 | maiti |  Co se děje u Kellys
Docela roztomilý fotečky:)
zdroj: http://www.sol.de/news/dpa/starline/bildergalerien/prominenz/Brauchtum-Feste-Personen-Leute-Oktoberfest-Oktoberfest-2011-Maite-Kelly-Heino;art24038,3616154#.Tnhhaex2Dcs

Paddy Kelly-All My Three

18. září 2011 v 19:19 | pk |  Paddy in videos
Jak se vám líbí jeden z Paddyho nových songů All My Three ??? Napište mi! :))


Dvě zajímavá videa na mém blogu o Johnovi a Maite

14. září 2011 v 12:59 | jm |  Co se děje u Kellys

Podívejte se na ně,případně komentujte tady: www.johnandmaite.blog.cz
-pic:friend Julia

John Kelly a Maite Itoiz 10.9.2011 v Praze-some videos

12. září 2011 v 19:48 | jk-mi |  Co se děje u Kellys
Pár malých připomínek našich úžasných zážitků:))))


John Kelly a Maite Itoiz 10.9.2011 v Praze

11. září 2011 v 16:56 | maddy |  Co se děje u Kellys


Moji milí, stále plná dojmů se pokusím napsat něco málo o včerejším koncertě Johna a Maite v Praze v P.M.Clubu. Co se týče fotek,ty bohužel nijak úžasně nevyšly,hlavně asi díky podivým funkcím nového foťáku…no asi bude zapotřebí nový…ale nějaké přecejen aspoň trochu vyšly i když taky to není nic slavnýho (sorry no,snad příště a s lepší technikou).


Takže….

Před klub jsem dorazila trochu před čtvrtou hodinou a už nás tam tak si 15 postávalo. Až o pár hodin později jsem zjistila,že možná nebylo ani nutné chodit už takhle brzo. Více lidí se totiž začalo scházet totiž až mezi pátou a šestou. Mezitím kolem nás a dokonce jednou mezi námi prošel Johnny,pozdravil nás a byl strašně milý a usměvavý… Nohy a i záda mě začínaly už dost bolet a po šesté hodině už nám nám všem začínalo být těsno.

V sedm hodin (nebo vlastně pár minut po sedmé) se začalo pouštět do klubu a začala zase ta klasická strkanice a tlačenice dohromady. Tohle je prostě snad vždycky a nejde to nijak ovlivnit,ani křikem "netlačte se…"……..jo i já si to "užila" celou dobu se na mě tlačila nebo mě dloubala do zad nějaká slečna ze Švýcarska.Prostředí klubu bylo celkem pěkné a taky klimatizované,což po té tlačenici v horku, bylo příjemné. No a po předskokanovi Norbertovi Peticzkém už přišla očekávaná The Elfenthal show! Víte ani skoro nemám slov to popsat. John a Maite i ostatní umělci na pódiu byli nádherní,úžasná,báječní….zpívali překrásně! Byli to například songy jako You belong to me, Through the barriers of time, Txoria txori,Memories,Si abra en este baldres,Dindirindin,Hoy comamos y Bebamos (jedna z mých oblíbených),Scandals (taky moc oblíbená),Freedom a na četná přání také Red Sohes.I přídavků bylo několik. Cítila jsem tu jejich lásku a úžasnou energii.


A Maitino překvapení? No,to bylo teprv něco!!!!! Při jejím zpěvu árie z Dvořákovy Rusalky- "Měsíčku na nebi hlubokém" jsem slzy neudržela. Ona prostě zářila a uměla to moc krásně!TADY SE PODÍVEJTE JAK MAITE ZPÍVÁ DVOŘÁKOVU ÁRII-MĚSÍČKU NA NEBI HLUBOKÉM-
http://youtu.be/aKcR1nqle8I

Problém na této úžasné události byl pouze v některých z nás (a nebyly to jenom bláznivé Polky nebo Švýcarky). Napsat to prostě musím. Někdo si bohužel myslí,že zeječet, udělat nějaký skřek a nebo zařvat "Paddyyyyyyy" nebo "Angeloooooo" zrovna v tichém místě písně je ta nejlepší zábava a všechny to pobaví. Ale není tomu tak.V těchto chvílích jsem se opravdu styděla a nebyla jsem jediná. To třeba právě platí o árii z Rusalky,mnozí to možná neví,ale právě tady měla být atmosféra komornější nebo bych možná měla napsat uctivější nebo pokornější.

Ano,úcta,to je to nejlepší slovo - jak už jsem si přečetla v diskusi o koncertě od jiné fan-Johnny a Maite si zasloužili té úcty možná o trochu více.

Po koncertě a po menší pauze se John a Maite podepisovali a fotili. Když se nad tím zamyslím,je to výkon-po jistě vyčerpávajícím představení se podepsat a vyfotit s tolika lidmi a pořád být přjemní a přívětivě se tvářit.(Tady jsem se taky nestačila divit-na pódiu vedle podepisujícího se Johna seděla nějaká slečna,myslím že z Chorvatska,která ho fotila z této vzdálenosti-odhaduju cca 1-1,5m-bleskem přímo do obličeje a to několikrát!určitě to nebylo moc příjemné!).John a Maite byli ale i tak stále moc milí a srdeční,za to je obdivuju. Já bych to asi nezvládla. No předala jsem dárečky a prohodila s nimi několik slov,tak snad se budou líbit.

Odcházela jsem asi v 1:20hod. úplně zničená (nohy,záda a tak) ale v celkovém výsledku šťastná,že jsem se také show mohla účastnit. Stálo to za to!Úžasný

Vaše Maddy


PS:CO VY? JAK JSTE PROŽÍVALI ČEKÁNÍ A KONCERT SAMOTNÝ? BYLI JSTE SPOKOJENI NEBO JE NĚCO CO BY JSTE ZMĚNILI? A JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA UJEČENÉ VTIPÁLKY? DÍKY MOC ZA KOMENTYUsmívající se


-photos:me

Johnny a Maite v Praze-už brzy!!!

6. září 2011 v 20:07 | jm |  Co se děje u Kellys

Johnny a Maite už brzo dorazí do Prahy! Jak se těšíte? (Já mooooc!) Připojíte se k růžičkové akci?A co vy kdo nejste z Prahy-najdete PM-Club bez problémů? NAPIŠTE MI! :)))

-pic: ikf-forum.eu

Maite Kelly-Das Volle Programm-ukázky songů

6. září 2011 v 19:18 | mk |  Co se děje u Kellys


Zde najdete ukázky songů Maitina nového německého CD "Das Volle Programm":

http://www.amazon.de/Programm-Limited-Bonus-Tracks-exklusiv-Amazon/dp/B005IWG2RK/ref=pd_cp_m_1


.....nooo co jim říkáte?

pic: maite kelly website

Paddy Kelly Tour

6. září 2011 v 19:13 | paddykelly.eu |  TOUR

23.9.2011; D-Steinbach (Etzelsbach)/Eichsfeld
U příležitosti návštěvy papeže Benedicta XVI. Paddy zahraje několik songů.

04.11.201120:15Paris / Eglise St. GervaisHudba a modlitba s Paddym (solo) -Vstup volný ! ---> Info
18.11.201122:00Vilinius / Kostel sv.Jana
Hudba a modlitba s Paddym a jeho skupinou a společenstvím bratří sv.Jana- Vstup volný! ---> Info


zdroj:paddykelly.eu